SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH -temat ogólny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 262712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Kojarzysz na której stronie jest badanie tego gh ? Tez jakies dostałem to porównam czy to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94546 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Cieakowstka




4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Przechowywac w temperaturze pokojowej nie dluzej niz 2 miesiace...no tutaj trzeba bedzie miec zaufanie do swojego dila bo jak w piwnicy lub skarpecie trzyma skitrane dluzej...

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470138
To i tak wszystko opisane mnie więcej na oko
Generalnie brakuje dopisku
Po otwarciu/pierwszym użyciu zużyć w ciągu dwóch miesięcy bo o to w tym chodzi

2 lata może być przechowywane ot tak bez większej spiny nawet z tymi 2-8st
Byleby nie gotować tego w słońcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
tez to slyszalem, podobno(i to nie zart) jak ma sie np. sloik kapuchy kiszonej albo cos podobnego do spozycia jak melko sojowe itd. to moze lezec latami w szufladzie, szafce a jak tylko dostanie sie powietrze(otworzymy) to zywotnosci sie duzo skraca i srodek zaczyna sie degradowac duzo szybciej, dlatego zostaje kilka/nascie tygodni i najlepiej w niskiem temp - lodowka.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
k***a gdybać to sobie można.. zbadaj taki towar i wtedy zobaczyny a spekulować to sobie można byle tylko sprzedać bo nowość.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470138
Badałem dwa gh liquid oba wyszły Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Marian 87.
Badałem dwa gh liquid oba wyszły Ok



Badałeś po kilku dniach w słońcu i dlugo otwarte niż opisują na etykiecie jak spakuluja wyzej że będzie działać cY poprostu nowy vial
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470138
Przyjąłem od kogoś zamknięty vial
Zbadałem
Kolejny vial/viale używałem po pozytywnym wyniku badania
Flaszka schodziła mi w 2,5tyg
Sporo poniżej okresu jaki sugerują na opakowaniach
Jak wcześniej i ile czasu i w jakich warunkach było to wcześniej przechowywane nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Marian 87.
Przyjąłem od kogoś zamknięty vial
Zbadałem
Kolejny vial/viale używałem po pozytywnym wyniku badania
Flaszka schodziła mi w 2,5tyg
Sporo poniżej okresu jaki sugerują na opakowaniach
Jak wcześniej i ile czasu i w jakich warunkach było to wcześniej przechowywane nie mam pojęcia


A tak z ciekawości jakie gh teraz dajesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enant solo

Następny temat

Estrogen mega

WHEY premium