SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Olszewski - MASS MODE: ON

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
No my nie szczepieni i dało radę wiec można tylko papierologi w ciul... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Poniedzialek 14.06.21
Dzisiaj totalnie bez spiny, cały dzień czill, pokupowalismy prezenty dla rodzinki, kartki, poszliśmy na kolacje i spędzaliśmy miło wspólnie czas :). Trening oczywiście kosa xD!

Cardio:
Niby miał być luźny dzień a nawalone 25tys kroków xD

Trening: PUSH
FLAT BARBELL 5/4/3/5/4/3
INCLINE SMITH 4x4x4 cluster
DEEP STRETCH PUSH UPS 6-8/10-12/3x3 cluster
INCLINE DB FLYES 4x10
CABLE FLYES 4x15
DB LATERAL RAISES 4x4x4 cluster
CLOSE GRIP MACHINE 4x8
TRICEP PUSHDOWNS 4x4x4 cluster
+ łydka

Ciężarów nie wypisuje bo i tak nie wymierne tutaj zwłaszcza, ze większość nie opisane ile kg :D


Zaj**iste jest to, ze tutaj wszyscy da mega otwarci, na dole zdjęcie z lokalnym ziomeczkiem z siłowni, gość ma prawie 50lat j będzie się właśnie szybkował do zawodow niebawem :D


Dieta:
P1(przed treningiem): 50b, i jakieś 100w + 30t bo wpadły wyjątkowo świeże bułeczki i najlepszy rogalik polecany przez wszystkich lokalsów czyli croissant z musem pistacjowym coś Ala nutella - nigdy w życiu nie jadłem niczego lepszego, przysięgam,
P2(po treningu): 50b, 0t, 180ww
P3: 50b, 0, 90ww
P4: 35b, 0t, 20ww
P5: lokalna pizza + małe piwko lokalne 300ml- zreszta najlepsza jaka jadłem w życiu, z takiej pizzeri która tu wszyscy polecają :)
Makro bliżej nie znane xD
Celowo w ciągu dnia zjedzone sporo mniej bo w dr mam 640g ww i 50t i 300b żeby właśnie moc pozwolić sobie na kolacje w restauracji z Sylwia, my akurat pizzę ale tutejsza pizza to nie jest nic podobnego do naszej, tutaj to normalne danie a nie jakiś „fast food”, zamówiliśmy 3 najmniejsze żeby spróbować różnych, oczywiście większość zjadłem ja bo Sylwia ledwo jadła :D ale pizzę cieniutkie i składników jak to na włoskiej pizzy nie za wiele wiec luz :).

Suplementacja:
- omega 3 - 5kap
- Cystone - 2tb
- NAC - 2400mg
- Maslan 2x2tb
- Colostrum 800mg

Suplementacja dość okrojona bo nie zabierałem ze sobą wszystkiego, same Naważniejszym rzeczy :).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
MrDave
No my nie szczepieni i dało radę wiec można tylko papierologi w ciul... :P

Czyli jednak idzie, a tak straszyli wszędzie że bez szczepień nie ma opcji.
Wiadomo ze szczepieniami pewnie latwiej i mniej stresu ze Cie gdzies zatrzymaja na tej kwarantannie czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Każdy chce zarobić, więc większość ma gdzie czy są zaszczepienie klienci czy nie, ale chodzi o biurokracje i sporawe kary za brak po prostu papierologii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Z tego co widzę poczynając od USA coraz więcej państw odpuszcza totalnie obostrzenia związane dla osób które nie są zaszczepione, więc bardzo dobrze... Choć u Nas nie zdziwię się jak to pójdzie w drugą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
A dajcie spokój, a tak w ogóle to czy jesteś szczepiony czy nie to do końca czerwca jeszcze obowiązuje konieczność robienia testów i okazania ich przy odprawie wiec f*** Logic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Oby zostało tak jak jest i było lepiej, bo coś się boję że na jesień może być lipa znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
popuri
Oby zostało tak jak jest i było lepiej, bo coś się boję że na jesień może być lipa znowu


Nie ma się co martwić na zaś :D. Zobaczymy co się wydarzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25640
Po lecie wszystko wróci nie bójcie się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Wtorek 15.06.21
Dzisiaj od rana wzięło mnie na vlogowanie i jak miałem tu nic nie nagrywać tak nagrałem cały dzień jedzenia + trening :). Prowadzenie YT daje mi mega frajdę powiem Wam, sam się czasem dziwie :D chyba dlatego, ze ja na YT „wychowany” i odkąd pamietam chciałem mieć swoj kanał ale zawsze się wstydziłem bo wiadomo „siara” :D. Z wiekiem mam coraz bardziej wyje** wiec cieszę się, ze się zdecydowałem :D. Ps dużo tu kozackich produktów, ktorych u nas nie ma albo są po prostu gorsze :D

Cardio:
Kroki jak codzień :P

Trening: PULL
T-BAR ROW 4x8
SEATED MACHINE UPPER BACK 3x3x3 cluster
V HIRIZONTAL CABLE ROW 4x10
DB ROW 4x8+ rest paused
A) DB SHRUGS 3x15
B) DB REAR DELT FLY 3x15
LOWER BACK EXTENSIONS 4x10+max
CABLE BICEPS CURLS 4x8
DB HAMMER CURLS 3x4x4 cluster
+ abs

Ciężarów nie wypisuje bo i tak nie wymierne tutaj zwłaszcza, ze większość nie opisane ile kg :D


Dieta:
P1(przed treningiem): 50b, 0t, 100ww
P2(po treningu): 50b, 0t, 180ww
P3: 50b, 10, 120ww
P4/5: 50b, 10t, 100ww
P6: 50b, 20t, 40ww

Suplementacja:
- omega 3 - 5kap
- Cystone - 2tb
- NAC - 2400mg
- Maslan 2x2tb
- Colostrum 800mg

Suplementacja dość okrojona bo nie zabierałem ze sobą wszystkiego, same Naważniejszym rzeczy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goldberg1982 sięgamy po złoto 2022

Następny temat

Trener bikini fitness Warszawa

WHEY premium