SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Olszewski - MASS MODE: ON

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Myślę że Mati sie nie pomylił i w właśnie o to mu chodziło :P

No ale to w sumie mozna też to samo powiedzieć o rozgotowanym jedzeniu, ziemniakach, ryżu, płatkach owsianych gotowanych długo, czy makaron robiony al dente czy rozgotowany gdzie nasiąknie więcej tej wody.
Może kleik to samo w małej ilości wody jest tak jak niedogotowany ryż a w większej może inaczej ;p sam nie wiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie do końca Winter, ale faktem jest ze ilość wody gra role.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ja się w tracę w troszkę w rozmowe i jak ja robię kleik ale z mąki to zawsze woda razy 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
MARIAN 17
Chyba na 100g kleik 100 ml wody? Bo na 10g to trochę by tego wyszło :d

Na 100g 100ml wody to przecież chyba by nawet ten kleik się nie rozmieszał :D. Oni tam mają chyba tez inny kleik bo ten taki JP a nie zwykłą mąkę ryżową :P. Mnie spoko nawet wchodził ten kleik nestle bodajże, no ten dla dzieci ale też trzeba dać trochę tej wody do niego ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobra ja też poj**ałem :D ale po nogach pisałem to niedotlenienie mózgu było bo fakt ego by nie rozmieszał :D co nie zmienia faktu ze 10g na 100ml to też sporo bo 1l wody na 100g kleiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomyliłem się, mowil że daje na 10g 100ml ale może właśnie ten od Jordana jest inny. 100g w 100ml to jak Dawid pisze nawet się nie wymiesza xD ja ze wszystkim robie tak ze gotuje dłużej bo wtedy dany produkt jest lżej strawny. Przykład płatków owsianych o czym cbum często mowil we vlogach. A z płatkami to kwestia indywidualna bo ja po nich nie czuje się zbyt komfortowo. Po kleiku za to świetnie ale też raczej robie go w możliwie małej ilości wody z której względnie dobrze wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
No właśnie dlatego mówię to masz 1kg jedzenia, a dodaj jeszcze jakieś owoce, białko to wychodzi z 1200-1300g zarcia, gdzie w płatkach mam No 200g płatków + 60g izolatu + 50-70ml wody to razem 310-330g jedzenia to dla mnie to jest potworna różnica w trawieniu, zwłaszcza jeszcze jak dobrze żuje się jedzenie i te płatki z objętości sporej robią się papką ledwo co do brzucha dociera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jasne jest różnica. Chociaz myślę że u mnie taki Posiłek z kleiku nie wazy więcej niż klasyczny ryz z kurczakiem.a trawi mi się jak pisałem idealnie. Z reszta jestem w końcówce masy A na koniec dnia i właściwie 20 min po kazdym posilku noge robić vacum mocniejsze niż 90% zawodników klasyka na polskiej scenie xD A płatków też nie jem dlatego że po słodkich jeździ mi w brzuchu A kukurydziane rosną mi w buzi w przeciwminowe razie pewnie też bym je jadl:p najważniejsze jesc to co nam służy. Ja No zjem 100g pieczonych ziemniakow czyli objetsoc już żadna a brzuch wywalony do końca dnia bo ich nie toleruje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Morał taki że kazdy musi dobrac produkty pod siebie :) Które właśnie danej osobie służą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
winterR
Morał taki że kazdy musi dobrac produkty pod siebie :) Które właśnie danej osobie służą ;)



Dokładnie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goldberg1982 sięgamy po złoto 2022

Następny temat

Trener bikini fitness Warszawa

WHEY premium