SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Olszewski - MASS MODE: ON

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mi najbardziej pasuje jeden personal z rana to się akurat żarcie z pierwszego posiłku fajnie ułoży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Weekend nic nie pisałem bo w zasadzie od piątku już wyjazd do warszawy na zawody NPC gdzie moja Sylwia debiutowała na deskach tej federacji, wygrała novice oraz begginers Figure, oraz zajęła 3 miejsce wśród weteranek także jesteśmy mega zadowoleni bo w zasadzie to nawet w tym roku nie chciała wychodzić ale Adam ją trochę pchnął no i teraz jest mega zadowolona hehe :D.
Powrót wczoraj w nocy, dzisiaj rano cardio na czczo i na trening nóg dla towarzystwa :D. Siady cieszą jak dawniej więc nie ukrywam, ze na nowo zajawkę na trenowanie nóg złapałem, plecy bez zarzutów, kolana chu*owo ale stabilnie więc gra gitara haha :D.

Waga na rano najniższa na minicutcie bo 102kg, raport do Adama poszedł także zobaczymy co tam w trawie piszczy :P.

Dzisiejsze nogi:
- Wspięcia na palce na leg presie poziomym - 4x30
- Przywodziciele na maszynie - stos +50kg x12, stos +40kg x10
- Uginanie podudzi na maszynie siedząc - stos +25x8, stos+10x 8 + uginanie leżąc 10x12 do upadku
- Wyprosty na rzymskiej - 42x9, 34x10+2
- Wyprosty podudzi siedząc - stos +5kg x12, stos x10
- Przysiad high bar - 180x5, 200x4, 205x3
- Revers band hack squat - 180x7, 170x8
- Leg press - 300x10, 260x5, 220x2 - odwójny drop set
- Brzuch allahy - 3s

Micha na dziś:
270b, 40t, 400ww




6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Mega gratulacje dla Sylwii, sam chyba byłeś bardzo pozytywnie zaskoczony wynikiem, oczywiście nic nie ujmując ale taka miła niespodzianka.

No a u Ciebie to jakoś zdecydowanie na więcej to wyglada niż 102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ta dwójka i poślad jakby była zmontowana na zdjęciu z innego etapu porównując poziom z bf z górą
oczywiście nie mówię, że góra jest ulana tylko po prostu ten dol jest mega suchy jak na ten okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
erwinoos
ta dwójka i poślad jakby była zmontowana na zdjęciu z innego etapu porównując poziom z bf z górą
oczywiście nie mówię, że góra jest ulana tylko po prostu ten dol jest mega suchy jak na ten okres


Wiesz co kratę mam mocno wyraźna cały rok bo kostki grube, klatka się prazkuje tez itd choć na zdjeciu przez światło to tak średnio widać haha, ale fakt nogi jakos mniej ostatnio trzymają tego fatu bo akurat ja miałem całe życie tak, ze nogi mooocno ulane.

Co do Sylwii to jak już stanęła z tymi laskami na scenie to wiedziałem, ze będzie wysoko, Sylwia wyglada niepozornie jak stoi luźno ale jak się rozłoży to ta ramą robi robotę :D.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jeszcze raz Gratulacje dla Sylwii :) No i tutaj Adam właśnie wychodzi jakim jest trenerem bo nie jedną osobę w tym roku już "pchnął" na scenę i pokazał że można coś ugrać ;)
A co do Ciebie to koń straszny jesteś :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
winterR
Jeszcze raz Gratulacje dla Sylwii :) No i tutaj Adam właśnie wychodzi jakim jest trenerem bo nie jedną osobę w tym roku już "pchnął" na scenę i pokazał że można coś ugrać ;)
A co do Ciebie to koń straszny jesteś :D hehe


No dokładnie, Sylwia to też taka "a za rok" i gdyby nie Adam to by tak mówiłą co rok xD. A co do mnie to na razie koń tylko z twarzy ale pracuje nad tym :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Siema :). W nocy przyszły zmiany od Adama więc trzeba wrzucić aktualizację :D. Generalnie ostatnio robiłem badania i zgodnie z wynikami włączam do suplementacji trochę nowych pozycji także poniżej opiszę co i jak. Ogólnie to kcal spokojnie dodane także powoli kuniec minicuta, trochę szkoda bo "forma" się robiła ale nie czas na zabawy z formą tylko trza dokładać mięcha bo chudo :D. 

Dzisiaj z rana waga: 103,3kg, ogólnie to cardio nie zrobone mi mnie żoną podsiadła na rowerku i nie wyrobiłem ale mam cardio 5x w tygodniu więc nie ma przebacz i do końca tygodnia trzeba swoje odrobić :P. Dzisiaj też wizyta u mojego masażysty i rozbijanie czwórek i tyłu uda, ogólnie umówiłem się z nim tak, że 1x w tygodniu plecy, 1x nogi i tego się będę trzymał tak, żeby nawet jak zamule z rolowaniem tych kulasów mieć chociaż raz w tygodniu porządnie przeorane giry :).

Dzisiejsze plecy i tył uda:
- Ściąganie linki jednorącz do biodra klęcząc - 90x9, 80x10
- WIosło jednorącz hammer z oparciem - 110x12, 100x10 + drop set 4krotny od 5 talerzy do 1 talerza
- Ściąganie drążka nachwyt do klatki - 98x7, 84x9 + podwójny drop set
- Wiosło sztangielkami w oparciu klatki "seal row" - 18x12, 10 + Przenoszenie hantli za głowe - 26x12, 26x11
- Martwy ciąg z ziemi - 160x5, 180x4, 200x3
- Uginanie podudzi stojąc jednonóż - 70x9, 60x10 + podwójny drop set
- Wyprosty na rzymskiej na dół pleców (wykończone tyłem uda do maxa) - 10x13, 10x10 + bw max
- Wspięcia na palce siedząc - 60x30/30/30/50x30

Suplementacja:
omega 3 - 8kap
Cystone - 2tb
NAC - 1200mg
Kurkumina 95% - 1000mg
Astragalus root - 1000mg
Maslan 1x1tb
Magnez cytrynian - 600mg
B-complex - 1tb
Witamina D3 - 12000iu
K2 - 400mcg
Cynk - 50mg
Cinamon extrakt - 500mg do każdeo posiłku, 1000mg do przed treningowego
Aspiryna - 150mg
Hepamerz - 1x saszetka
Żelazo - 1tb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
napiszesz coś więcej o zmianach w suplementacji wzgledem wyników badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
erwinoos
napiszesz coś więcej o zmianach w suplementacji wzgledem wyników badań?

Szczerze mówiąc nie :). Osobne forum jest od tego :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Goldberg1982 sięgamy po złoto 2022

Następny temat

Trener bikini fitness Warszawa

WHEY premium