SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki ale nie z kuraka, czyli natki projekt masa %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Pewnie tak Natka, jak dasz rade robic sztrugsy przy pleckach to rob tak jak chlopacy pisali...
Chimera a tak btw Natka ma wioslo sztanga podchwytem ;)

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Szrugsy dodaj do Grzbietu jak koledzy mówią , trenować kaptur z nogami - bez sensu. Haków nie polecam - miałem - dziadostwo , paski lepsze. Zdrowia ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 27 i 28

SOBOTA:

Jako, że DNT, była godzinka aero:
- 20 minut bieżnia w tempie 10,5KPH
- 10 minut suche wiosła - "przewiosłowane" 2058m
- 20 minut rowerek w tempie 25KPH
- 10 minut orbitrek Nie wiem co wszystkie laski widzą w tym sprzęcie, ale looz, coś tam se pomachałam, żeby nie było

Suple: standardowe:
- bcaa w czasie tren
- mono+ba dużo później
- omega3, witaminki, magnez, wit. C

Po tych aero byłam już taaaaaaaka głodna, ale dotrzymałam do jedzonka na loozie (ci co na J/NJ wiedzą ocb )

Miska:
Kawałek obiadokolacji na zdjęciu



NIEDZIELA:

Trening:

Barki:
- arnoldki: rozgrz. 12x5kg, 4 serie 12/12/8/15powt. 6/6/7kg i w ostatniej 8x8kg + 4x6kg + 3x5kg (z ósemkami nie dałam rady zrobić całych 15 powt. więc szybko zmieniałam hantle na lżejsze, ale nie wiem czy tak dobrze????)
- unoszenie sztangielek w opadzie: rozgrz. 12x2kg, 3 serie po 12powt. 3/3/4kg
- podnoszenie sztangielek do brody: 4 serie 12/12/10/10powt. 5/6/7/8kg (tak jak poradził TomQ-MAG, robiłam ze sztangielkami a nie sztangą, no i o niebo lepiej bo faktycznie ręce mogą wykonywać jakiś bardziej naturalny ruch SOG poszedł)
- unoszenie sztangielek przodem w staniu: 15/15powt. 3/4kg (tu rację miał Maciek, trzeciej już nie miałam siły )

I jeszcze w ramach przetestowania haków, które pożyczyłam od boyfreinda, zrobiłam dwie serie szrugsów (które były w planie z barkami, więc po raz ostatni zrobiłam je przy trenowaniu tej partii, od nast. tyg. przerzucam do pleców). Poszły dwie serie, bo już czułam małą niemoc, 2 razy po 12powt. 40 i 45kg . Jeśli zamówione przeze mnie paski będą tak samo pomocne przy szrugsach i MC to będzie gicio!

Brzuch:
- spięcia w leżeniu: 30/20/20powt.
- dwa ćwiczonka na piłce Bosu Jedno na skośne, drugie na dolną partię brzucha. Tak sobie spróbowałam, żeby coś innego było, no i całkiem fajnie, bo poczułam wszystkie mięśnie Więc od czasu do czasu będę wplatać do treningu brzucha tego typu coś (chyba mogę? czy nie bardzo?)

Suple:
- BCAA w czasie treningu
- mono+ba później
- omega3, magnez+B6, wit.c, Vitality Complex

Miska:
Na pewno polecą:
1. owsiane z dodatkami
2. kurak ale jeszcze nie wiem w jakiej postaci
3. lody białkowe wieczorem wrzucę foto tego, co mi wyjdzie


Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-07 12:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Heh natka widzę kurczak a" la żona warezza z serem i ananasem, sam robiłem i smakował mi :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to nawet nie wiedziałam, że to przepis żony łoreza, mam nadzieję, że nie rości sobie żadnych praw autorskich

Lody wyszły supcio Trochę jeszcze mogły posiedzieć w zamrażalniku, ale zrobię dzisiaj na cały tydzień, to będą na pewno idealnie zamrożone



To jeszcze od razu przepis na lody (takie do jedzenia), żeby było w jednym miejscu:
- 200g twarogu zmielonego
- 100ml wody lub mleka
- 30g odżywki białkowej (smak wg uznania, u mnie orzech Blend Protein 90 Activlab of course )
- białko jaja ubite na pianę
- słodzik
- dodatki w zależności jakiego smaku chcemy lody (u mnie zmielone pistacje w tym przypadku)
Wszystko do blendera, na koniec dodajemy pianę z białek i mieszamy już łychą. Do zamrażary i włala


Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-07 22:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
To ja też zamawiam paski Natka

Trening barków myślę że fajnie i dobrze cały tak jak napisałaś

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek-gda
To ja też zamawiam paski Natka

Trening barków myślę że fajnie i dobrze cały tak jak napisałaś




Jak to Warezz stwierdzil, plus 10 do prestizu na pakerni

To dobrze, ze dobry trening bareczkow, mi sie rowniez podobalo
Jutro klata i bede atakowac kolejne kilosy na plaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ta gramature co ja robilam dalam z jednego jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 29

Piąty tydzień czas zacząć Jako, że pon nietreningowe, to:

SUPLE:
- mono+BA (musiałam niedokładnie odważyć coś kilka razy, bo 29 dnia otworzyłam nową puchę, a teoretycznie powinno wystarczyć na całe 30 dni )
- omega3, Vitality Complex, Mg+B6, wit. C

Potas zamówiony, zobaczymy jak długo będzie szła paka z PL

MISKA:
W sumie standardowo:
1. owsiaki, śliwka, żurawina, wiórki, białko
2. cycki z jedynym słusznym owocem włoskimi i żurawiną
3. dojadam kuraka
4. miały być lody ale wciągnę sam serek z białkiem i orzechami, bo po godzince spędzonej w -25st. C, cały dzień mi zimno...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine powder - zapach?

Następny temat

Activlab Creatine Tabs Co i jak

WHEY premium