SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki ale nie z kuraka, czyli natki projekt masa %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
warezz
Pierwsze slysze z tymi 15 powtorzeniami na biceps


Warezz normalnie trzaska po 40 powtorzen, dlatego o tak niskim zakresie nie slyszal

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maciek, uważaj, Warezz na redukcji więc może bić

Dogrzebałam się czegoś na necie o tym bicku:
http://www.herk.pl/jak-cwiczyc-biceps.php

I jeszcze to: http://kulturystyka.pl/porusz-swoje-bicepsy/

Minimalnie 12 max 15 tak dobrany ciężar by wykonać akurat tyle powtórzeń; Lepiej chwilę odpocząć przed kolejnym powtórzeniem ale wykonać te 15 powt.

Więc coś może w tym jest. Na pewno za tydzień spróbuję i zobaczę co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
natka
Maciek, uważaj, Warezz na redukcji więc może bić


Nie mialem dawno zadnej rozrywki wiec spoczko

Co do treningu to mysle ze bedziesz zadowolona

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Aż jutro spróbuje na dniu łap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 24

TRENING:

Nogi:
- przysiady ze sztangą na ramionach: rozgrz. 12x35kg, 3 serie po 12powt. 40/45/45kg
- odwodzenie nogi w tył: rozgrz. 12x65kg, 3 serie po 12powt. 70/75/80kg
- odwodzenie nóg w bok przy wyciągu: 3 serie po 12powt. 20/25/25kg
- wypychanie ciężaru na suwnicy: rozgrz. 12x77kg, 3 serie po 12 powt. 85/85/93kg
- wspięcia na palce w siadzie (maszyna): rozgrz. 12x10kg, 3 serie 12/12/9 powt. 20/30/40kg

Przy robieniu łydek, w ostatniej serii w czasie 9 powtórzenia złapał mnie straszny skurcz łydki... Biorę magnez, kawy wypijam sztuk jedną w ciągu dnia, i jak do tej pory zdarzyło się to po raz pierwszy w czasie treningu...

SUPLE:
- BCAA przed i w czasie treningu
- mono+ba zaraz po
- omega3, witaminki, magnez (dziś podwójna dawka), wit. C

MISKA:
1. owsiane, śliwka, orzechy nerkowca, Whey Protein 80
2. obiad w 10minut czyli łosoś z ryżem z warzywkami
3. druga część łososia
4. kakałkowy serek z białkiem i migdałami



I gratis dzisiejsza muza z treningu Gicio się przy tym macha nogami





@Warezz: koniecznie pochwal się jutro jak poszedł trening łapek

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-03 19:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
natka
Dzień 24

TRENING:

- wspięcia na palce w siadzie (maszyna): rozgrz. 12x10kg, 3 serie 12/12/9 powt. 20/30/40kg

Przy robieniu łydek, w ostatniej serii w czasie 9 powtórzenia złapał mnie straszny skurcz łydki... Biorę magnez, kawy wypijam sztuk jedną w ciągu dnia, i jak do tej pory zdarzyło się to po raz pierwszy w czasie treningu...




A jak wyglada Twoja rozgrzewka Panno Natko?
Napisz a pozniej pogadamy o liczbie powtorzen w cwiczeniu na Twoje lydki

OT - Co do secika to bomba - uwielbiam Avicii'ego i wiekszosc setow z serii Tommorowland takze moze sie wybierzemy na jakies party jak ja juz bede w formie dobrej a Ty przymasujesz cobys mogla mnie bronic w razie co

pozdrawiam
maciek-gda

Zmieniony przez - maciek-gda w dniu 2013-04-03 20:40:51

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pytasz o rozgrzewkę łydek konkretnie czy ogólnie? Bo jeśli to pierwsze to pierwsza seria jest taka "na dzieńdobry", a ogólnie to przed treningiem dzisiaj 5 minut bieżni było....

Avicii rulezZzZz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
To sprobuj moze przed treningiem nog rozgrzewke zrobic nie na biezni tylko na skakance przynajmniej te 5 minut - lepiej napewno lydki rozgrzejesz :)
Teraz kwestia tej serii na dzien dobry - to na dzien dobry zrob ze 30 powtorzen :) a nastepne serie tez zdecydowanie bym zwiekszyl liczbe powtorzen na lydki :)
Robisz tylko wspiecia w siadzie czy na przemian z wspieciami w staniu?
BTW ile bierzesz tego magnezu?

pozdrawiam
maciek-gda

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skurcz cie złapał w łyde podczas wspięć? okrutnie, mnie dzisiaj złapał w brzuch przy robieniu spięć, myślałem że nie puści, ale małe dawki potasu i magnezu mnie nie usprawiedliwiają bo nie ćwiczyłęm długo brzucha i odrazu na ponad 20powt ze ściskiem chciałem wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może dzisiaj jakiś skurczowy dzień, czy coś

Maciek, tą skakankę to sobie chyba jednak daruję Ogólnie mam w pracy sporo chodzenia, więc nie wpadam na siłkę zza biurka...

Ale do konkretów: radzisz rozgrzewkę 30 powtórzeń, no ale wtedy to na pewno nie z takim obciążeniem... I ile wg Ciebie powinno być powt. w serii na łydki? Zmieniam maszyna/wspięcia ze sztangą, chociaż teraz patrzę że trzeci tydzień z rzędu poszła maszyna

Magnez+B6: magnez w postaci mleczanu magnezu - 500mg, witamina B6 - 6mg. I takich dwie tabletki dziennie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine powder - zapach?

Następny temat

Activlab Creatine Tabs Co i jak

WHEY premium