SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki ale nie z kuraka, czyli natki projekt masa %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Natka, jak Twoja waga wyglada teraz?
ile podskoczylo?
No i jeszcze jak Cie moge zmeczyc to mozesz wrzucic razem ze zdjeciem nog zestawienie znaczy zdjecia z pierwszego dnia i tego po 4 tygodniach zeby bylo widac obok siebie postepy? Bez zadnych podtekstow naturalnie

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś było 56 z kawałeczkiem, ale wskazówka idzie w dobrą stronę Chociaż to pierwszy raz kiedy zanotowałam lekki plus od początku masowania, bo startowałam od 56kg

Foty wrzucę w weekend

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-04 22:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
A obwody cos drgaja?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomierzę się w weekend Kurna, miałam odpocząć nareszcie w weekend a jak zwykle lista zaczyna być coraz dłuższa.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Hehe nie no, ja nic nie narzucam tylko pytam Mloda Damo
To jeszcze zapytam tak - czy nie uwazasz ze cos nie do konca halo skoro wskazowka dopiero lekko drgnela po 4 tygodniach masowania?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka młoda to ja nie jestem

Co do mojej masy ciała - na błędach człowiek się uczy... Wygląda na to, że za mało kcal zjadałam, od pon lekko podbiłam jeszcze i już jest lepiej. Chociaż przyznam szczerze że jak patrzę na ilość którą zjadałam i zjadam to powinnam już się w drzwiach nie mieścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Mloda mloda, spokojnie

To ile teraz pochlaniasz kcal? Tak samo jest w DT jak w DNT?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, no niech będzie. Teraz wciągam koło 2700kcal

Wcześniej było na poziomie 2550-2600kcal i nic się nie działo. A redukowałam przy 2200kcal (końcówka przy 2000kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Jak te 2700 kcal to ile w tym jest wegli?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy jak wyjdzie, ale ponad 250g. Staram się liczyć pi razy oko co jem, ale sama po sobie widziałam, że jak skrupulatnie liczyłam każdy okruszek który zjadam, to zaczęłam wariować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine powder - zapach?

Następny temat

Activlab Creatine Tabs Co i jak

WHEY premium