SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki ale nie z kuraka, czyli natki projekt masa %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63534

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PawelSzEvc

Natka - nie wiem jak to by wyglądało, ja ogólnie bulwers i choleryk ciutkę więc mógłbym się wykończyć



Z takim zestawem cech to ja bym Ciebie chyba predzej wygonila Bo ja jestem oaza spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień 11

Dzień zaczął się od porannego zakrętu (nie ma to jak wstać sobie godzinę za wcześnie, zastanawiając się jak to możliwe, że dzień wcześniej o tej porze było już jasno ) i tak jak się zaczął, tak też się skończy Jakby ktoś miał na zbyciu ze dwie godzinki to ja chętnie przygarnę trochę czasu..........

Treningu dziś nie ma, bo trzeba się edukować, poza tym dzień przerwy też jest wskazany.

Suple:
No i tu potwierdziła się reguła, że jak się dzień zaczął, taki jest już do końca, bo wpadłam na chatę i zapomniałam o kreatynie Teraz nie wiem czy ją wziąć w ogóle czy już ją ominąć?
Witaminki, omega3 i magnez wzięłam już, więc o tym nie zapomnę

Miska:
Miało być zupełnie inaczej, ale niestety utknęłam w korku po robocie więc nie zdążyłam jechać po zakupy. W związku z powyższym tworzyłam z tego, co mam jeszcze na stanie, więc:
1. owsiane, żurawina, migdały
2. kurak w porach i pomidorach z ziemniaczkami
3. to samo, ale zjem dopiero jak wrócę na chatę
4. serek, białeczko, pistacje

No i jedna fota Ogólnie dodałam do tego na koniec orzechy włoskie i w sumie całkiem to pasowało razem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wez krete teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160536 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234808
j/w nic straconego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oka, dzięki Panowie


Zmieniony przez - natka w dniu 2013-03-22 20:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jedziemy weekendowo! czyli dzień któryś tam...

TRENING:

Plecy:
- podciąganie na drążku nachwytem: 10/9/9/8 razy (niestety wciąż z podpórką pod kolanami, ale walczę sama ze sobą, żeby się móc podciągać bez niczego)
- "dzień dobry": rozgrz. 12x10kg, 3 serie po 12 powt. 25kg/30kg/35kg
- MC: rozgrz. 12x20kg, 3 serie po 12powt. 25kg/30kg/35kg
- ściąganie drążka za kark: 3x10 powt. 35kg

Nie wiem czy dobrze zrobiłam że jeszcze dołożyłam to ściąganie, ale oczywiście nie dopytałam ostatnio, czy robić to ściąganie ZAMIAST podciągania, czy razem.....

Tricek:
- wyciskanie francuskie leżąc: rozgrz. 12x5kg, 3 serie po 12powt. 6kg/6kg/7kg
- pompki w podporze tyłem: 3x10powt. (o wiele lepiej mi dziś poszło z tym niż tydzień temu)
- prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 0 wąski chwyt: rozgrz. 10kg, 3 serie 12/12/10 15kg/15kg/20kg

SUPLE:
- bcaa przed i w czasie treningu
- mono+ba (dziś już nie zapomniałam )
- omega3, multi, magnez+b6

MISKA:
Dziś obiadek na wypasie, bo miałam wenę
1. owsiaki, banan, żurawina, białko
2. to co widać na fotce, czyli dorsz saute na groszku z tostami owsiano-selerowymi z nutką migdałową tosty wyszły przekoazackie
3. będę kończyć tosty bo trochę tego wyszło
4. serek, białko, pistacje


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Masakra... Ciężary większe niż u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałabym kotlet, ale spokojnie, jeszcze będę podnosić 100kg w MC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No ja kiedyś też tyle podniosę
Widać, że się nie obijasz przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kotlet, robię po prostu swoje

Jakby ktoś chciał wypróbować coś innego z owsiaków to przepis na tosty (te co dziś szamałam na obiad) jest prosty:
1. seler korzeniowy, 2 jajka, 100g owsianych, 50g migdałów (najlepiej obranych ew. płatki migdałowe), serek wiejski (ja użyłam tutejszego który ma wart. odż. podobne do polskich odpowiedników), sól, pieprz, kurkuma i słodka papryka
2. selera trzemy na grubych oczkach, dodajemy do owsianych i serka, do tego dwa jajka ciach, przyprawy na koniec
3. i taką masę (foty poniżej) do tostera i cierpliwie czekamy aż osiągną pożądany kolor i nie będą surowe w środku Toster można lekko wysmarować olejem żeby się nie przyjarało

Jest to modyfikacja tostów owsianych które kiedyś robiłam z przepisu z kuchni sfd, z tym że tam była wersja na słodko. A takie na słono z powodzeniem zastępują ryż czy inne węgle

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine powder - zapach?

Następny temat

Activlab Creatine Tabs Co i jak

WHEY premium