SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cycki ale nie z kuraka, czyli natki projekt masa %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63512

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jeszcze popatrzę czy mi czegoś jeszcze nie trzeba, żeby się opłaciło zamawiać

Maciek, to trening na barki robię taki:
- wyciskanie sztangielek 4x 12powt.
- unoszenie sztangielek w opadzie (ile serii, ile powt?)
- podciąganie sztangi do brody 3x 10-12powt.
- unoszenie sztangielek przodem 3x ile sie da
- unoszenie sztangielek bokiem w staniu 3x ile sie da

A szrugsy zrobię ostatni raz w niedzielę, a od nast. tyg dorzucę je do nóg

Czy znów coś nie tak?

@Kuro: co do cen w Polsce, to poczułam to w zeszłym tyg, w sumie nie kupiłam za wiele a sześć stówek w Tesco pękło.... Masakra

@Maciek: pisałam, tyle ile się da - dopóki mi sił starczy


Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-05 23:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
natka

Maciek, to trening na barki robię taki:
- wyciskanie sztangielek 4x8-12powt.
- unoszenie sztangielek w opadzie (ile serii, ile powt?)
- podciąganie sztangi do brody 3x 10-12powt.
- unoszenie sztangielek przodem 3x10-12powt.




Ja jepie, Natka, po tym edytowaniu to zes zaszalala :P
Po pierwsze - 4 cwiczenia wystarcza - po drugie to tak:
1 cw - 8 powt. to imo za malo - zrobilbym tak - 12, 12, 8, 15
2 cw - 3 serie po 12 powt.
3 cw - zrobilbym 4 serie - 12, 12, 10, 10
4 cw - 2 serie po 12-15 powt.

A jak nie bedziesz miala dosc jeszcze to dorzuc w 4 cwiczeniu kolejna serie zeby zrobic min. 10 powtorzen, a jak bardzo bedziesz chciala zaszalec to mozesz i 2 serie dorzucic, ale mysle ze nie wypada Ci dac rade tego zrobic po dobrym treningu podczas 1,2 i 3 cwiczenia

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe edytowałam chyba z 5 razy, więc się nie dziw

Dlaczego w pierwszym ćwiczeniu najpierw 12,12,8 a na koniec 15 powt? Zwykle na ostatnią serię dokładałam ciężaru, ale w takim przypadku to chyba ni dy rydy?

I dlaczego ostatniego tylko dwie serie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
W ostatnim napisalem Ci 2 serie bo to i tak juz 13 serii lacznie, dodalem za to w podciaganiu sztangi jedna serie - bo wg mnie to cwiczenie jest bardziej korzystne
Pozatym barki dostaja po doopce podczas innych treningow jeszcze wiec taka liczba serii na dedykowanym treningu w zupelnosci wystarczy

Teraz tak - z tego co pamietam to w barkach mamy tez wiecej czerwonych wlokien wiec liczba powtorzen powinna byc wieksza niz mniejsza, ale to tak - w pierwszych dwoch seriach po 12 powt. czyli liczba umiarkowana, dzialamy na wszystkie wlokna, w 3 seri dopyerdalamy ciezaru i dzialamy na wlokna biale, a w ostatniej dopieprzamy wloknom czerwonym czyli machamy wiecej powtorzen przy mniejszym ciezarze
Tak samo mozesz zrobic powtorzenia w podciaganiu ale przedzial 12-10 tez bedzie ok imo.

Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylem...

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ja to wszystko wydrukuję i pójdę znóf na siłkę z toną papierów, to już całkiem pomyślą, że zwariowałam, ale mam to w nosie

Wyjaśniłeś dobrze, ale moja pora na spanie nadciąga, więc pewnie jeszcze ze trzy razy jutro rano przeczytam, żeby w pełni zrozumieć. Tymczasem mówię dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Pisalem Ci juz ze sen przereklamowany

Stosunkowo udanych snow wiec zycze

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Regeneracja też ważna, a uwierz mi, po dwóch tygodniach jazdy bez trzymanki, nawet natka musi trochę odespać chociaż i tak się obudzę o 7 rano....

Dzięki i wzajemnie o ile kiedykolwiek śpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
natka
Dzięki i wzajemnie o ile kiedykolwiek śpisz


Hehe wyspie sie po smierci

Nie no caly tydzien teraz wolny to i siedze troche dluzej, pozatym teraz z UK pisze to tu jest godzinka wczesniej :)

Dobra nie przeciagam, spatuchaj sobie tam slodko

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza część zadania domowego na weekend poniżej

To jakaś masakra jest.....



I zdjęcie samych nóg





Ogólnie to czuję, że mono mi idzie ciągle w nogi, i w nic więcej... No ale dobra, nie marudzę za mocno, zobaczymy co i jak, jak skończę cykl

Zmieniony przez - natka w dniu 2013-04-06 10:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nogi to trzeba z 2 stron obejrzec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine powder - zapach?

Następny temat

Activlab Creatine Tabs Co i jak

WHEY premium