SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG increase your power with Trec by remik podsumowanie str.73

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64314

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
ogol pachy

uginanie w oparciu o lawke konkret

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
no 3 dyszki w koncu


wlasciwie to niedlugo robie to cwiczenie . jakos 4-5tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
myslalem nad tym ciwczeniem - mozna uzyc dosc sporego ciezaru na bica

A mam z nimi fhui problem - od pol roku nie zmieniaja swojego ksztaltu ani zbytnio objetosci co skutkuje - małą witą



moze sprobuje nie dlugo

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
polecam

tylko przy wiekszym ciezarze mocno lokcie sie "wgniataja" dlatego jak mam opcje to podkladam cos pod lokcia bo u mnie lawka jest juz tak mocno "zjechana" ze prawie sama decha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
dobre cwiczenie
mnie tylko łokcie bolały
ale poduchę jakąś podłożyć można i git

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285




Dzien Nietreningowy

Od rana slonce i dobra pogoda az kolo 16 nagle pompa .
Takie wielkie krople lecialy a przez chwile nawet grad wiec pelna bomba .
Załączam fotki











W sumie wole by tak 15 minut popadalo na maxa niz caly dzien miala by leciec "sieczka"


Suple dzis
rano 4k cm3 1k glukozaminy
wieczorem 4k cm3 1k glukozaminy

Zakwasy na plecach uuu mocne
i na bicach tak samo chyba wczoraj przesadzilem


no pain , no gain ....


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
patrze dużymi literami data i wogole mowie pewnie coś wydążyło się ciekawego

a ten z ulewa wyjechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dokładnie hehe

ale ładna grafika, w czym robiona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
w photoshopie ją zrobilem
na necie znalazlem tutorial i tak sie pobawilem w wolnym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285




Trening czwartkowy - Techniczny

WL
50x6
70x4
90x2
Wyciskanie +martwy punkt (zatrzymania)

112,5kg x 2
107,5kg x 5 (dotychczas 107,5kg x 4)
107,5kg x 3
102,5kg x 5

Rozpętki
20kg x 8
20kg x 8
20kg x 8

Prostowanie ramion na wyciągu
30kg x 12
35kg x 10
44kg x 8
49kg x 6

Wyciskanie wąsko
73kg x 8
83kg x 8
93kg x 6
103kg x 4

Kurde ale dzisiaj zaduch wczoraj ladna ulewa a dzisiaj duchota .
Juz mialem prawie dzisiaj pierwsza serie na 3 powtorzenia ale niewiele zabraklo i musialo byc z pomocą ale juz przy drugim wyproscie mroczki w oczach mi sie pokazaly wiec szybka decyzja robie 3 powtorzenie ale niestety nie udane . Zrehabilitowalem sie natomiast w nastepnej serii gdzie dotychczas bariera to 4 powtorzenia wiec jestem zadowolony z tego chociaz troche sie zawiodlem bo liczylem ze w 3ciej pujdzie na 4 chociaz a tu dupa i tylko 3 . Ostatnia na 5 z lekkim zapasem .
Z lenistwa dalem dzisiaj na rozpietki 20kg a nie 19
Na wyciagu spokojnie wolniejsze ruchy bez gibania itd choc w ostatniej bylo juz cięzkawo .Jest kolejny rekord w wyciskaniu wąsko 103kgx4 to czwarte powtorzenie troche rzutem na tasme ale dalem rade .
Teraz dopiero sie skaplem ze aby dwa filmy dzis nakrecilem
ale trening jakos tak szybko przelecial .

FYLM




Wiec w ramach rekompensaty mam dla moich widzow podsumowanie 2/3 bloga .








Zaczne od opinii na temat supli .
Nitrobolon Energizer .
Bardzo dobra pompa treningowa . Do smaku nigdy nie przywykne . Zawsze mam skwaszoną mine po nim a jeszcze prawie cala pucha przede mna




CM3 - no powoli sie kreatyna rozkreca juz przyrosty silowe sa widoczne na ilosc powtorzen wszystko na dobrej drodze .A i dla tych co narzekaja na duze kapsy ,smiem poinformowac ze 4k cm3 lykam bezproblemowo , nie wiem jak mozna na to narzekac




Przepyszne czekoladowe bialko , zawsze pije ze smakiem , czy to rano z musli czy tez po treningu no smak na prawde dobry .





RedFaster - smak grejpfrutowy
Lekko kwasny smak , 2h przed meczem wrzucalem do shakera 6miarek i wkladalem do lodowki , schlodzony smakuje wysmienicie i gasi pragnienie porownywalnie do wody gazowanej




Tutaj tez kilka slow o shakerze zakrecanym . Bylo kilka opinii ze sie wylewa z zakrecanego itd itd u mnie dziala bez zarzutów i spelnia swoja role


Teraz troche o wynikach silowych

Na poczatku bloga zaczynalem w wyciskaniu z pulapu 115kg x3
Teraz zaczynam od 117,5kg x 3 wiec 2,5kg do przodu na tej samej ilosci powtorzen
Siady przednie byly na 105kg x 6 ostatnio zrobilem 110x6
MC niewiele sie poprawil wlasciwie na z 200 na 210kg ale to juz stosunkowo dawno aczkolwiek w polowie czerwca mam zamiar zaatakowac 215kg conajmniej .
W czacholamaczach udalo sie wreszcie 50kg x 8
no i dzisiah wąski 103kg x 4 dotychczas rekordem bylo 102,5kg x4 ale to jakos na przelomie stycznia/lutego jak jeszcze nie bylem na klubowej rozpisce .

Co do wymiarow to chyba tylko udo poszlo o 1cm do przodu a tak reszta bez zmian .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG 'Nawet parówka dęta raz w roku ma swoje święta' by chucknorris

Następny temat

Tylko dla Najlepszych - coś tam coś tam :-) vol.4

WHEY premium