SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG increase your power with Trec by remik podsumowanie str.73

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64368

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
widac maksymalny wisilek po twarzy, zaangazowanie, w silowym tak musi byc, ladnie ladnie, nie siadl bym tyle mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dobrze !!!

też sie musze troche ogarnąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19853
moc jest
napisałeś,że przysiad głęboko ale z filmu widać że ledwo kąt 90 stopni ,może było inaczej ale piszę to co widzę.

zapraszam do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ale przy froncie tylko jakby

zwykły ok imho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
29.03.2009.r


Podsumowanie weekendu


Weekend poswieciłem na intensywne bieganie czytaj gre w piłke nożną.

Wczoraj mecz na dworze na tartanie bardzo ciekawy mecz wysoki poziom i wogule . 2polowy po 45 min .
Pierwsza polowa 2:1
druga polowa : 3:0
razem 5:1
jako ze jestem powiedzmy ofensywnym obrońcom to to ze strzelilem jednego gola to calkiem dobrze

rano vital pack , 2k clena 1k glukozaminy
przed meczem 2k clena
wieczorem 1k glukozaminy

Zmeczenie maxymalne , clen wypocil duzo ze mnie

Dzisiaj halówka
o 14:00 zaczelismy grę
w zasadzie gralismy bez przerwy bo mielismy 3 rezerwowych i zmiany jak w hokeju wiec loozik .

Wyjsciowa 5tka




ktory to ja to chyba latwo zgadniecie ;d






po tej akcji wyszlismy na remisik


przez pierwsze 10 min wynik zerowy obie druzyny nie popelnialy bledow . Puzniej juz zmeczenie zaczelo dawac sie we znaki jednak lepiej kondycyjnie wytrzymywal moj team po dwoch wyprowadzonych akcjach zdobylismy dwa gole (ja strzelilem <skromniacha> )


niestety przeciwnici to nie zwykle balwany z podworka tylko tryumfatorzy niedawno rozegranego turnieju halowego i szybko zaczeli odrabiac . przez dlugi czas utrzymywal sie remis lub przewaga jednym golem dla ktorejs z druzyn .
znow zaatakowalismy mocniej i zdobylismy przewage dwoch goli przeciwnicy zaczeli sie denerwowac i krzyczec na siebie co dla nas bylo dobrym znakiem . Niestety znow odrobili strate a na boisko weszli rezerwowi ( no bo przeciez ile mozemy na pelnej bomie na_******lac) wyprowadzili sie na 5bramkowe prowadzenie i taka przewaga skonczyl sie trwajacy 1,5h mecz .

wyniku juz puzniej nie liczylismy jednak ostatecznie tymi 5cioma golami przegralismy .

moj dorobek w tym meczu to 6 goli .
suplementacja jak w dniu poprzednim
btw szaranowicz ze mnie nie jest ale krotko i jakze tresciwie to skomentowalem
pozdro



Zmieniony przez - remik664 w dniu 2009-03-29 18:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Ty to ten co ma obwod pasa na koszulce podany?




no offence bro

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-03-29 18:13:40

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kuwa

ale z taka masa tyle grac to kurde

kondyche dobra musi miec


ja dzis 3 sprinty i pluca wyplute

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-03-29 18:18:10

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLOG 'Nawet parówka dęta raz w roku ma swoje święta' by chucknorris

Następny temat

Tylko dla Najlepszych - coś tam coś tam :-) vol.4

WHEY premium