SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wczorajsze zabawy z 16-stką

1. Drążek - 3,2,1,1
2. 1HSwing 16kg - 10L+10P x5
3. TGU - 16kg - 2L+2Px3


Tyle. Byłem jakiś wyrąbany i niewyspany więc trening "regeneracyjny" .

Dzisiaj może pobiegam a może odpocznę zależy od samopoczucia.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Na SF tak ogólnie, a żeby daleko nie szukać - to ja. Po wyciskaniach pochylonych też sił nie przybyło.
Znaczy - wyciskanie pochylone samo w sobie to poszybowało w górę!!
Innych ćwiczeń nie robiłem i mam spadki. W sumie jak się czegoś nie robi, to dlaczego miałaby siła pozostać??

Wyciskanie pochylone, to taka mobilizacja pod ciężarem, połączona z izometrią i oddychaniem przeponowym!


Kurde, nie chcę polemizować z Twoim doświadczeniem, ale jak napisałeś o tych spadkach, to zabrzmiało jak groźba, wiesz, nie robię pressy od 2 miechów i siła spadła do poziomu wyjściowego.

Wydaje mi się, że po pierwsze, istotnie siła spada jak nie trenujesz, ale też dzieje się to w czasie i jak odpuścisz pressy, powiedzmy na 2-3 miechy, to po powrocie do nich potrzeba paru tygodni, by wrócić na odpowiedni poziom. Jak teraz przestanę ćwiczyć, to za dwa miechy i tak pocisnę te 36, chyba że w między czasie załapie jakąś chorobę, kontuzję, drastyczny spadek ciała etc. Oczywiście spadnie max oraz objętość, ale nie będzie to zbyt drastyczne.

Po drugie, jak nie pressujesz, a robisz inne odpowiednio ciężkie ćwiczenia, jak np. TGU, BP, MC etc. to spadki będą mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Masz na myśli moje doświadczenie jako to co przeżyłem, czy doświadczenie - jako że wszystko wiem ??

Ze mną się nie porównuj, bo robiłem TGU z 24-28-32kg i te same kule wyciskałem.
Jak trzaskasz TGU z 40-44-48 itd a wyciskasz 32-36-40, to przełożenie może być inne. Może i Ci się poprawi nawet wyciskanie żołnierskie od tak ciężkiego TGU.

Mi spadło, bo kule były "lekkie" - sama izometria (TGU) nie wpłynęła pozytywnie na wyciskanie tej kuli.
Fajnie brzmi, tak naukowo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj:

Bieganie - 45' (w tym 30' dość szybko)
Drążek - 3,2,2,1


Biegało się znakomicie. Nie spodziewałem się

Jutro chyba wolne.
Pozdrawiam

Ostatnio próbuję się z kółkiem (ab wheel). Dla bardzie wprawionych polecam zerknąć

https://www.instagram.com/p/BPDcDbhjwGB/?taken-by=rosstraining 

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131246
Podziwiałem!
Nigdy nie próbowałem takiego sposobu!
Piękne wykonanie!





Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-11-24 07:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
adam77
Dzisiaj:

Bieganie - 45' (w tym 30' dość szybko)
Drążek - 3,2,2,1


Biegało się znakomicie. Nie spodziewałem się

Jutro chyba wolne.
Pozdrawiam

Ostatnio próbuję się z kółkiem (ab wheel). Dla bardzie wprawionych polecam zerknąć

https://www.instagram.com/p/BPDcDbhjwGB/?taken-by=rosstraining

Nie zrobię,a próbowałeś bez deski ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ja? Hehehe u mnie próba klasyka czyli kółko z pozycji stojącej skończały by się wizytą na chirurgii więc wiesz Wrzuciłem jako ciekawostkę

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
adam77
Ja? Hehehe u mnie próba klasyka czyli kółko z pozycji stojącej skończały by się wizytą na chirurgii więc wiesz Wrzuciłem jako ciekawostkę

Faktycznie coś mi nie pasowało bo gdybyś Ty tak robił to na drążku były by znacznie większe liczby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ross - mój dawny guru treningowy
Z nim zaczynałem Wtedy trening z masą ciała był daniem głównym..

Takie kółka można dostać za 50-70zł. Nie wiem czy jest sens, ale fajnie jakby były Są filmiki na różne ćiczenia wspomagające z nimi - coś jak na podwieszonych ringach - rozjazdy, rozpiętki itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Ross - mój dawny guru treningowy
Z nim zaczynałem Wtedy trening z masą ciała był daniem głównym..

Takie kółka można dostać za 50-70zł. Nie wiem czy jest sens, ale fajnie jakby były Są filmiki na różne ćiczenia wspomagające z nimi - coś jak na podwieszonych ringach - rozjazdy, rozpiętki itd.

Mam dwie sztuki ale i tak na nich nie cwicze,chociaz dzisiaj Adam mnie zainspirowal



Adam z barkiem przezyje dzisiaj rozruszam go przy podciaganiu.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-11-24 10:33:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium