SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Tzn. biegania ani dziś, ani jutro nie ma???

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
shadow78
Tzn. biegania ani dziś, ani jutro nie ma???


Może będzie jutro Nie mam teraz parcia na bieganie bo i planów związanych z bieganiem żadnych teraz nie mam. Zresztą u mnie zawsze odkąd pamiętam miesiące lipiec i sierpień zdecydowanie niebiegowe były. Póki co bawię się siłownią i myślę o priorytetach (oczywiście tych realizowanych w wolnym czasie). Ja to mam tak, że lubię spędzać czas w górach czy to na zawodach, czy to turystycznie ale trenować do tego typu rzeczy w mieście to już różnie bywa

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
"myślę o priorytetach (oczywiście tych realizowanych w wolnym czasie)"



Priorytety to priorytety!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
"myślę o priorytetach (oczywiście tych realizowanych w wolnym czasie)"



Priorytety to priorytety!!


No tak ale są priorytety nietykalne i takie którymi można żonglować w zależności od widzimisię hehe

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No i Shadow mnie zmobilizował. Dziękuję

40' biegu - 10' luźno, 20'kros pasywny, 10' luźno
Przebieżki - 5x15''/p marsz
5' truchtu
Rozciąganie

No i pięknie. Pogoda wreszcie normalna to i się przyjemnie biegało.

No i kolejny sukces Andrzeja Bargiela. Trzeci ośmiotysięcznik zdobyty i zjazd na nartach. Więcej na blogu i Fb jak kogoś oczywiście interesują takie rzeczy :) Warto zajrzeć choćby ze względu na rewelacyjne zdjęcia.

http://www.andrzejbargiel.com/pl/#/

Miłej niedzieli
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77
No i Shadow mnie zmobilizował. Dziękuję

40' biegu - 10' luźno, 20'kros pasywny, 10' luźno
Przebieżki - 5x15''/p marsz
5' truchtu
Rozciąganie

No i pięknie. Pogoda wreszcie normalna to i się przyjemnie biegało.




Na zdrówko :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wczoraj byłem na siłce. Wróciłem późno i jedyne o czym myślałem to zjeść i położyć się spać

Przysiad przedni (po zarzucie) - 20kgx5x2, 30kgx5, 36kgx5, 40kgx10, 30kgx10x5
Wyciskanie sztangi (ławka pozioma) - 20kgx5x2, 30kgx5, 40kgx5, 50kgx9
Podciąganie na drążku podchwytem - 14x2powt - robione między seriami przysiadów i ławki
Wyciskanie hantli (ławka skos górny) - 2x16kgx10x5
Wiosłowanie hantlą - 24kgx12, 26kgx12x2

To tyle. Miały być przysiady tylne ale stojaki zajęte a nie miałem czasu czekać. Przysiady przednie i tak lepiej mi wchodzą technicznie tylko słabo z ciężarem póki co ale i tak teraz pilnowanie techniki ważniejsze niż ciężar. Nadgonimy

Dzisiaj może pobiegam jak będzie czas.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Udało się pobiegać trochę.

30' spokojnego biegu
Przebieżki 8x80m/p marsz
10' spokojnego biegu
Rozciąganie

Kurde ciężko mi się było rozbujać. Po robocie byłem padnięty, spać się chciało i nie było chęci na nic. Drzemka załatwiła sprawę ale nie do końca mimo to jakoś się zebrałem, na szczęście Biegało się znakomicie

Jutro w zależności od samopoczucia - siła albo wolne.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wczoraj wieczorem luźniejszy trening z odważnikami,

1. Rozgrzewka - dużo ćwiczeń na mobilność, przysiady przy ścianie, aureole itd
2a. Zarzut i wyciśnięcie (każde wyciśnięcie po zarzucie) - (1,2,3)x5 odważnik 20kg
2b Drążek podchwyt - (1,2,3)x5
3. Rwanie odważnika - 9' - nie liczyłem dokładnie ale coś około 90 powt. Odważnik 16kg i 20kg. Większość zrobiona 20-tką
4. Rozciąganie i rolowanie

Miał być jeszcze martwy ciąg ale jestem zmęczony tzn niewyspany. Nie było energii na ciężkie ćwiczenia. Córka chora ma kaszel i w zasadzie śpię 4h na dobę. Tzn dzisiaj jest już lepiej ale wczoraj jeszcze nie.
Fajny trening. Zrelaksował mnie W końcu się dobrze porozciągałem i zrolowałem.

Miłego dnia
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zdrowia dla córki i snu! Ja przy 4h jestem jak zombie.

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium