SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj trochę poćwiczyłem z odważnikami ale w miarę lekko.


TGU - 5/5 - 20kg - powoli, bez pośpiechu
Goblet squat - 5x10 powtórzeń - 20kg - luźno
Bulgarian split squat - 3x10 (po 3 na nogę oczywiście) - bez obciążenia za to bardzo dynamicznie
Swing - 3x 30"/30" pauza - 20kg - luźno
Rozciąganie

Fajny trening zrobiony w miarę luźno który mam nadzieję pozwoli mi jutro w miarę normalnie pobiegać.
Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No i pięknie dzisiaj zleciała niedziela. Rodzinnie i "treningowo" było jak należy. Tutaj się skupie tylko na aktywnościach

Rano:
20' spokojnego biegu/rozgrzewki (skipy, podskoki, rozciągania dynamiczne itd)
5x80m sprint /p marsz
10' truchtu
Rozciąganie

Biegało się elegancko. Chociaż ciężko to nazwać bieganiem, raczej lekkoatletyką

Po południu:
Basen - gdzieś pomiędzy 40 a 50 długości (po 30-stu przestałem liczyć) stylem klasycznym. Co kilka długości (4/5) robiłem jedną długość kraulem. Później 10' jacuzzi. Typowa regeneracja.

Edit: Aha ten basen to krótki jest tzn 25m.

Tak jak nie wyobrażam sobie klepania kilometrów w przygotowaniach do maratonu tak samo klepania basenów (chociaż to mi chyba jednak większą radochę sprawia tzn basen)

Jutro luźny dzień a we wtorek sala (kosz i piłka)
Pozdrawiam

Zmieniony przez - adam77 w dniu 2014-11-16 21:00:47

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
We wtorek 1,5h piłki i kosza. Zasapałem się nieźle. Porządna dawka interwałów i do tego w przerwach kilkanaście serii pompek na poręczach x5 powtórzeń.
Wczoraj wolne - musiałem odpocząć bo późno wróciłem z sali a już o 6 rano byłem w pracy, po południu goście no i nie było czasu ani sił na trening.
Dzisiaj odważniki
C&P - (1,2,3,4)x1 (1,2,3)x4 - 20kg
Drążek - (1,2,3)x5 - wyszło mniej więcej pół na pół podchwyt/nachwyt
Zarzuty i wyciskania poszły w miarę tzn ciężko nie było ale lekko też nie. Średnio po prostu Drążek hmmm ostatnio ograniczyłem mocno węgle przez co pewnie zeszło trochę wody a co za tym idzie waga lekko spadła i śmigało się na drążku elegancko

Jutro może pobiegam.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Biegało się zacnie

15' truchtu w tym trochę wymachów, przekładanek, skipów
3x30m skip A /p trucht 60m
3x30m skip C/p trucht 60m
5' biegu spokojnego z kilkoma przyspieszeniami
6x100m podbieg/p marsz
5' truchtu
Rozciąganie

Nie chciało mi się ruszyć dupy z domu strasznie ale warto było. Dzisiaj troszkę pospałem bo wziąłem sobie dzień wolnego w pracy. Żona i córka były wyrozumiałe w ciągu dnia hehe. W związku z tym biegało się znakomicie, była moc

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj odważniki na lekko.

TGU - po 5 na stronę naprzemiennie. 16, 20, 16, 20, 16
C&P - (1,2)x5 - 20kg
Drążek - (1,2)x5

W sumie wszystko weszło lekko aczkolwiek na drążku mocno spowalniałem fazę negatywną i jakoś czuję ten trening bardziej niż powinienem.

Jutro chciałbym pójść pobiegać ale zobaczymy czy będzie motywacja
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Naprawdę chciałem dzisiaj pobiegać Nie dało rady. Masa obowiązków i nie wyrobiłem się ale za to zrobiłem lekki trening z ketlami.

TGU - 5/5 - 20kg
Goblet squat - 4x5 - 20kg - ciężar symboliczny w sumie bardziej ćwiczenie na mobilność
Później niecałe 20' zabawy - snatche, swingi (jednorącz i oburącz)

Fajny rozruch. Nie zmachałem się zbytnio a poczułem, że coś tam się poruszałem. Porobiłem trochę rwań i wymachów jednorącz ketlem 20kg, nawet ok ale przy wymachach jednorącz chwyt będzie poważnym ograniczeniem. Małe mam te dłonie (bo ogólnie mały jestem hehe).
Ostatnio nawet trzymam dietę w miarę czysto to i nie mam parcia na intensywne i długie treningi przez co mogę więcej czasu poświęcić na relaks/spanie/rodzinę i co tam w danej chwili trzeba. Podoba mi się to.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj poszedłem pobiegać i mimo tego, że zmokłem dosyć mocno to było elegancko

60' spokojnego biegu

Nie porozciągałem się bo zmokłem i mnie trochę przewiało więc poszedłem od razu pod prysznic a po prysznicu już mi się nie chciało

Odważniki, drążek, buty do biegania i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba (oczywiście w tematach aktywności sportowej ). Nie zapowiada się, że szybko wrócę na siłownię o ile w ogóle wrócę

Jutro chciałbym pomachać odważnikami ale mamy gości więc mogę się nie wyrobić ale postaram się. Obiecuję
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
adam77

Jutro chciałbym pomachać odważnikami ale mamy gości więc mogę się nie wyrobić ale postaram się. Obiecuję


Jak masz gości męskich, to zrób im mały turniej girewoj sporta Bo jak się napijecie, to i tak będziecie się na rękę siłować

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Coś jest w tej samczej rywalizacji..
Dlatego mam ściskacze i powerball'a!! hehe
Nie za bardzo można tym sobie krzywdę zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Hehe Panowie goście dość leciwi więc krzywda by się na pewno stała

Czasami jest tak, że jak się ma małe dziecko/dzieci to są pewne ograniczenia ale z drugiej strony są też plusy. Córka dzisiaj była dość śpiąca a goście bardzo grzeczni więc długo nie siedzieli przez co córeczka usnęła a tata mógł zrobić trening

C&P - (1,2,3,4)x5 - 20kg
Drążek - (1,2,3,4)x2 (1,2,3)x3
Swing - (30s praca/30s odpoczynek)x5 - 20kg

Myślałem, że będzie gorzej ale poszło wyśmienicie. Drążek trochę słabo ale w sumie też tragedii nie było po tych press-ach. Już pisałem o tym ale jak robiłem drabiny wyciskań i drążka naprzemiennie to łatwo szło a teraz jednak te treningi bardziej intensywne są. Liczę, że przez to mi się trochę wytrzymałość na drążku poprawi bo z tym to zawsze byłem na bakier.

Czwartek mam musowo wolny więc jutro chciałbym jakieś bieganie odpalić ale zobaczymy jak z czasem będzie.
Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium