SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
16.12.2018 Niedziela

Trening w domu. S&S 24kg.
1. 1HSwing 10L/10Px5
2. TGU 5/5
Dodatki:
Dipsy
Brzuch


Pozdrawiam
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
adam77

15.12.2018

Trening w domu.
1a. Kb press
1b. Drążek
2. 2HSwing



Pressy jak robisz?
ciężar/serie/powtórzenia/drabiny?
I drążek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
adam77

15.12.2018

Trening w domu.
1a. Kb press
1b. Drążek
2. 2HSwing



Pressy jak robisz?
ciężar/serie/powtórzenia/drabiny?
I drążek?


Tak się złożyło, że robiłem trening w domu to były ketle. Ostatnio robiłem kilka razy sztangą. Wracając do Twojego pytania (24kgx1, 20kgx2, 20kgx3)x5, drążek (1,2,3)x5 +5kg. Tak to wyglądało. Jak wyciskania robię odważnikami to wybieram drabiny a jak sztangą to nie

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czyli wyciskanie a'la ROP + drążek jak Pavel polecał.
Do tego drążek z obciążęniem!

Ile pociśniesz w pressie? Testowałeś maksa, albo na ilość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Czyli wyciskanie a'la ROP + drążek jak Pavel polecał.
Do tego drążek z obciążęniem!

Ile pociśniesz w pressie? Testowałeś maksa, albo na ilość?


Po prostu drabiny. Tak się nauczyłem z ketlami. Nie wiem ile pocisnę. Nie testowałem bo ostatnio w ogóle nie wyciskałem. Po drugie coś mnie boli w okolicach lewej łopatki więc nawet bym się nie odważył. Z drugiej strony zważywszy na to jak idą turki z 32ką (jak akurat jestem na siłowni) to na 100% bym tego nie wycisnął

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
17.12.2018 Poniedziałek

Trening w domu. S&S.
1. Gobletsquat, 2KB Front Squat
2. 1HSwing 5x10L/10P 24kg
3. TGU 5/5 24kg
4. Drążek - ilości homeopatyczne


Dzisiaj słaby dzień. Plany były, żeby na siłownię pojechać ale jak to przy dzieciakach czasem bywa plany się poszły j... Natomiast udało się w domu poćwiczyć. To cieszy bo się nie zapowiadało.

Pozdrawiam
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Nie taki słaby - sesja S&S weszła. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
Nie taki słaby - sesja S&S weszła. :)


Weszła ale jakoś bez mocy. Muszę się wyspać

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
S&S oferuje tyle możliwości że można go wykonać i w słabszym dniu. Wystarczy pozmieniać parametry

Zrobiles z 24kg to nie przesadzaj że słabością!



Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-12-17 19:18:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
20.12.2018 Czwartek

Bieganie - 5km (6'44/km)



Pierwsze bieganie od 8 dni więc spokojnie bo kaszel jeszcze daje znać o sobie. Ogólnie ok.

Pozdrawiam



Zmieniony przez - adam77 w dniu 2018-12-20 20:37:44

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium