SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99207
adam77

k***a mać córka znowu ma stan podgorączkowy. Kiedy to się skończy?
Przepraszam za bluzgi ale co to będzie jak mała pójdzie za niedługo do żłobka to sam nie wiem jak już teraz co chwilę coś.



Bedzie dobrze, nie siegam pamiecia az do wieku zlobkowego, ale nieco pozniej bylem niesamowicie chorowitym dzieciakiem, 2-3 anginy ropne w roku, mnostwo gryp itp. Pewnego dnia - jak nozem ucial - skonczylo sie.. Uciazliwe to dla Was z pewnoscia, ale wytrzymacie, a pozniej bedzie juz tylko dobrze ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Już zmierza wszystko ku dobremu

Dzisiaj udało się pojechać na siłkę. Szybki "trening" skoro świt i do pracy.

Back squat - 20kgx5x2, 25kgx5, 30kgx5, 40kgx5x3, 45kgx5x3
Dips - 6x5powt

Tylko tyle. Niewyspany byłem i jakiś nieruchawy. Przysiady bardziej dla podszkolenia techniki bo jakoś kiepsko mi się sztanga układała.
Jutro może jakieś TGU i Windmille porobię.

Pozdrawiam.

Aha dodam jeszcze, że na czas jakiś trening chciałbym oprzeć na następujących ćwiczeniach: zarzut (rozgrzewkowo), przysiady (przednie/tylnie), martwy ciąg, drążek, wyciskanie nad głowę (obojętnie czy sztanga czy odważniki), pompki na poręczach, tgu, windmill, snatch, swing. Odważniki i drążek raczej w domu bo to mam.

Zmieniony przez - adam77 w dniu 2015-04-22 16:52:43

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj trochę ruchów w domu.

Chin ups - 5x5
TGU - 1/1-16kg; 5/5-20kg
Windmill - 1/1-16kg; 5/5-20kg
Snatch - 16kg - kilkadziesiąt powtórzeń, bez pośpiechu, dla przypomnienia techniki

Miałem się jeszcze porozciągać ale córka się uaktywniła i po zawodach Jestem zadowolony z dzisiejszej aktywności. Dobrze mi to zrobiło aczkolwiek czuję lekki niedosyt bo miałem podczepić sobie do ketla obciążenie, żeby TGU zrobić z 24kg ale gdzieś zapodziałem pasek parciany którym to montuje. Tzn domyślam się, że córka zakosiła i gdzieś dobrze "schowała"

Jutro raczej wolne.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Trzeba było zrobić TGU z 20+16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Trzeba było zrobić TGU z 20+16


Jeszcze mi życie miłe Ale kiedyś zrobię

Zmieniony przez - adam77 w dniu 2015-04-23 22:24:05

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj siłka.

Rozgrzewka - skakanka, wymachy i rwania odważnika (12kg), split squaty, krążenia odważnikiem wokół głowy, wall squaty
Overhead squat - 15kgx5x3 - w sumie też w ramach rozgrzewki
Front squat - 20kgx5, 25kgx5, 30kgx5, 35kgx5, 40kgx5x3, 35kgx5x2, 30kgx8 - przysiady robione po zarzucie sztangi
Double kettlebell clean and press (2x16kg) - 8x5powt
Pull up - kilkanaście powtórzeń robione między pressami
Rozciąganie 10'

W miarę się wyspałem to i trenowało się dobrze. Będę chyba często robił przednie przysiady bo jednak nogi mam słabe a i technicznie się podciągnę. W tylnich łatwiej "zgubić technikę" i robić plecami. W przednich trzeba cały czas się pilnować, żeby być prosto.

Jutro może pójdę pobiegać na pół godzinki.

Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Nie ma czasu żeby na forum posiedzieć

Wczoraj:
40' spokojnego biegu
15' rozciągania

Ufff nie ma kondycji. Zero. W porównaniu do stycznia to czuję się jakbym zaczynał od nowa. Nic to. Nadrobi się ale jeszcze nie teraz Chwilowo nie mam możliwości pójść pobiegać oprócz łikendów.

Dzisiaj trening w domu:
Kettlebell clean and press - 16kg - kilka serii po 3 powt, 20kg - kilka serii po 3 powt, 16kg - kilka serii po 6 powt
Chin ups - kilka serii po 2 powt, kilka serii po 4 powt i 2 serie po 5 powt
Pompki wąsko + uginanie ramion z odważnikiem na ręczniku - 3x12powt

Jutro wolne.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adam77
uginanie ramion z odważnikiem na ręczniku

Im bardziej zwiniesz ręcznik tym lepiej Silniejszy przełoży się na siłę w samym uginaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Nom z tym ręcznikiem to bede kombinował bo fajnie wchodzi :) Tak samo podciąganie na ręczniku lub linie :)

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Szybka wypiska z dzisiaj:

Przysiad tylni (ATG) - 20kgx5x2, 30kgx5x2, 40kgx5, 50kgx5x2, 40kgx5x2
Wyciskanie hantli siedząc - 10kgx6, 12kgx6, 14kgx6, 16kgx6, 18kgx5, 14kgx8x2, 12kgx10
Podciąganie chwytem neutralnym - 7x4powt - robione pomiędzy seriami wyciskania

To tyle. Szybki trening i do pracy. W wyciskaniu hantli za małe skoki wydaje mi się.
Jutro wolne.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

Wiecej