SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panteon tak ma że podrzuca programy z piekła rodem Zajechany ale zadowolony jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
novyneo
Panteon tak ma że podrzuca programy z piekła rodem Zajechany ale zadowolony jesteś


No Zresztą póki co nie jestem gotowy na takie treningi i nie za bardzo tak będę robił, że tylko same kompleksy. Wolę coś siłowego a na koniec jakieś kompleksy, rwania na ilość/czas itd.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
A nie lepiej byłoby oddzielić dni siłowego treningu od dni z kompleksami?
Mógłbyś wtedy zrobić ciężki dzień siłowy i wydolnościowy z kompleksami.
Nie żebym się znał

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
_Szajba_
A nie lepiej byłoby oddzielić dni siłowego treningu od dni z kompleksami?
Mógłbyś wtedy zrobić ciężki dzień siłowy i wydolnościowy z kompleksami.
Nie żebym się znał


Może by było lepiej. Szczerze to nie wiem. Bo np jak mam mozliwości podjechać na siłownię zrobić trening siłowy to na drugi dzień jakoś nie mam ochoty robić kompleksów bo z kolei na następny dzień wypada np znowu siłownia. Jakbym robił siłownię na przemian z kompleksami i tak np 6 dni w tygodniu to raczej bym nie wyrobił. Wolę zrobić coś na "siłę" potem kompleks a na drugi dzień sobie pobiegać dla przyjemności lub odpocząć. Tak mi pasuje obecnie. Nie zależy mi na mega hiper wydolności a raczej na w miarę dobrej kondycji.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Podałem opcję którą sam kiedyś zastosowałem.
Te kompleksy są różne. Niektóre zajmują 1min.. czy tam 2min. Na początku jest ciężko (to dobiera się lżejsze zestawy), a potem już idzie. Dewastacja też jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj siłownia wreszcie

Rozgrzewka - długa, jakiś połamany wstałem - przysiady przy ścianie, aureole, pompki, rozciąganie itd
Przysiad tylny - 20kgx5x2, 25kgx5, 30kgx5, 35kgx5, 40kgx5, 50kgx5, 60kgx5, 54kgx5, 47kgx5x5
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem (ławka pozioma) - 20kgx5x2, 25kgx5, 30kgx5, 35kgx5, 40kgx5, 45kgx5, 52kgx5, 47kgx5, 42kgx5x2
Rozciąganie i rolowanie

Kurde wstałem dzisiaj rano i bolały mnie: prawa kostka, prawy bark i lewy nadgarstek. Nie wiem co to ale mam nadzieję, że źle spałem (w co wątpię) albo że to jakaś pierdoła bo się zaniepokoiłem trochę. Sam trening ok. Po tygodniu przerwy od siłowni fajnie się ćwiczyło.

W domu rzeźnia. Córka i żona chore więc nie wiem kiedy następne aktywności.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj truchtanie w tempie godnym pożałowania.

Spokojny bieg - 53'28'' (7.65km; tempo 6.59min/km)
Rozciąganie

Tempo relaksacyjne z dwóch powodów. Mam zakwasy na nogach po wczorajszych siadach no i jestem grubodupcem hahaha. Trzeba się ogarnąć

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Się będziesz ogarniał Na zimę. Warto?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Zawsze warto:) Szczególnie w zimę zrobić formę!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Popieram. Formę trzeba trzymać cały rok. Lepszą lub gorszą, ale trzymać.
Gdzieś czytałem artykuł o badaniach amerykańskich uczonych, który zbadali, iż kobiet z dużymi tyłkami są inteligentniejsze. Nie wiem jak się to ma do mężczyzn

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium