SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77
Właśnie przeglądam kalendarz biegów górskich. Niech mnie ktoś powstrzyma


Ale że co? Biega się po górach? Np. z Morskiego Oka do Doliny 5 Stawów na czas?!?!?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj z braku czasu trening mocno okrojony ale najważniejsze zrobione

Rozgrzewka - skakanka, pompki, krążenia ketlem, pompki itd
TGU - 5/5 - 16kg, 20kg, 24kg, 20kg, 20kg
Martwy ciąg - 40kgx5, 50kgx5, 60kgx5, 70kgx4, 80kgx2, 90kgx5, 80kgx5x2
Pompki na poręczach - x3, x5, +2kgx5, +4kgx5, +6kgx5, +8kgx5, +10kgx3, +0kgx8

I to tyle. Brakło czasu na rozciąganie a dzisiaj by się przydało. Po wtorkowym treningu mięśnie dwugłowe i pośladkowe mocno obolałe Muszę się wyposażyć w magnezję bo jak jest ciepło i ręce się pocą to źle mi się robi martwy ciąg. Uchwyt na zamek odpada bo mam dosyć małe dłonie.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Nareszcie trochę ruchu na świeżym powietrzu. Pobiegałem dzisiaj trochę.

5' trucht
55' bieg w terenie pofałdowanym
3' marszu
5' trucht
Rozciąganie - "po łebkach"

Trochę za długo mi zeszło. Chciałem się wyrobić do godziny ale się za daleko wypuściłem. Mimo to przyjemnie się biegało zwłaszcza, że o 7 rano pogoda przepiękna była (dalej jest).

Jutro siłownia w planie.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj siłownia. FBW.

1. Rozgrzewka - skakanka, skipy, pompki, przysiady przy ścianie, itd
2. Przysiady przednie - 20kgx5x2, 26kgx5, 30kgx5, 40kgx3, 50kgx5x2, 40kgx5x2
3a. Zarzut odważników i wyciśnięcie (2x16kg) - (1,2,3,4,5)x3
3b. Drążek podchwytem - (1,2,3,4)x2 (1,2,3)x1
4. Rwanie odważnika (16kg) - koło 80-ciu powtórzeń z dwoma przerwami około 20''

To tyle. Fajnie się ćwiczyło. Przysiady ok. Zapas jest. wyciskania z odważnikami gładko poszły. Być może spróbuję na następnym tego typu treningu 2x20kg. Zobaczę. Rwanie odważnika też dobrze. Myślę, żeby spróbować też z 20kg. Drążek ciężko. Nie lubię i wiem, że mistrzem w podciąganiu nigdy nie będę no ale jakieś granice przyzwoitości muszą być zachowane

Jeszcze jedno. Wiem już, że od pewnych rzeczy nie ucieknę tzn od biegania i odważników. Siłka jest fajna ale satysfakcja po bieganiu czy machaniu kulami zupełnie inna. Większa? Nie wiem. Także mimo, że często marudzę na bieganie to będzie ono cały czas u mnie obecne Sprawia mi to frajdę i nie będę robił nic wbrew sobie

Jutro wolne
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No i jeszcze dzisiaj pobiegałem

35' spokojny bieg
Przebieżki 5x80m/p marsz
5' truchtu
Rozciąganie

Dobrze się biegało a szczerze powiedziawszy się nie spodziewałem

Jutro wolne
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77

2. Przysiady przednie - 20kgx5x2, 26kgx5, 30kgx5, 40kgx3, 50kgx5x2, 40kgx5x2



Fajna ta drabinka. Muszę się od Ciebie nauczyć stopniowania, takiej drabinki.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
shadow78
adam77

2. Przysiady przednie - 20kgx5x2, 26kgx5, 30kgx5, 40kgx3, 50kgx5x2, 40kgx5x2



Fajna ta drabinka. Muszę się od Ciebie nauczyć stopniowania, takiej drabinki.


No to dosyć powszechna i metoda budowania siły. Paweł też wspomina w swojej książce o tym. Zresztą inni trenerzy też np Jim Wendler i paru innych.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No i się zesrało. Moje dwie kobiety nie pozwalają mi na monotonnie.Tym razem żona - wczoraj złamała rękę. Dobrze, że tylko tak się skończyło. Nie wiem jak będzie z treningami. Może będę więcej w domu ketlami machał. A może nie będzie tak źle. Zobaczymy.

Dzisiaj udało mi się zrobić trening siłowy co znaczy, że może jakoś to ogarnę wszystko.

1. Rozgrzewka - skakanka, swingi (lekkie), krążenia odważnikiem dookoła głowy, skipy, itd
2. Zarzut sztangi na wysoko - 20kgx5x2, 26kgx3, 30kgx3, 36kgx3, 40kgx3, 44kgx2, 48kgx2x2, 46kgx3x2
3. Martwy ciąg - 50kgx5, 60kgx5, 70kgx5, 80kgx3, 94kgx3, 80kgx5x2
4. Pompki na poręczach - +0kgx5x2, +5kgx5, +10kgx5, +7kgx5, +5kgx6
5a. Pompki klasyczne - 3x12powt
5b. Uginanie na biceps - 3x12powt

Dobrze poszło. Ostatnie dwa ćwiczenia to taki kaprys. Miałem jeszcze chwilę to machnąłem coś lekkiego.

Jutro chciałbym pobiegać ale się okaże jak wyjdzie.
Pozdrawiam.



Zmieniony przez - adam77 w dniu 2015-05-19 15:07:35

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
adam77
No i się zesrało. Moje dwie kobiety nie pozwalają mi na monotonnie.Tym razem żona - wczoraj złamała rękę. Dobrze, że tylko tak się skończyło.


Przykro czytać. Serdeczne życzenia dla Małżonki bezbolesnej rekonwalescencji, a dla Ciebie... cierpliwości i czasu na treningi.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Oj, złamana ręka + małe dziecko. Powodzenia i oczywiście zdrowia dla Was wszystkich!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium