SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Z dzisiejszego biegania nici. Nie chciało mi się rano biegać zamiast tego wolałem pójść na spacer z córką
Wieczornych odważników już nie odpuściłem.

TGU - po 5 na stronę, naprzemiennie 16kg, 20kg, 23.5kg, 23.5kg, 23.5kg
Przysiady przednie z odważnikami - 10x5 powtórzeń - 36kg (2 odważniki 16kg i 20kg zarzucane naprzemiennie raz 16kg w lewej a 20kg w prawej potem na odwrót itd)
I na zakończenie 30s swing 30s pauza 30s pompki 30s pauza 20s swing 20s pauza 20s pompki 20s pauza 10s swing 10s pauza 10s pompki 10s pauza i tak jeszcze raz . Po chwili przerwy wymachy od 1,2,3...10,9,78....1. Wszystkie wymachy z odważnikiem 23.5kg

Dobry trening. Jestem zadowolony a przecież wiadomo, że nie ma jak to zadowolenie z samego siebie
Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adam77
36kg (2 odważniki 16kg i 20kg zarzucane naprzemiennie raz 16kg w lewej a 20kg w prawej potem na odwrót itd)

Też coś podobnego chodzi mi po głowie jeśli o przysiady chodzi. Tylko albo 24+32 albo 32+40 wezmę. W niedzielę póki co off day mam Za późno wróciłem żeby z córcią na spacer pójść. Może jutro też będzie ładna pogoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ja się powoli oswajam z przysiadami z odważnikami. Jest już coraz lepiej ale póki co obciążenia i tak większego nie mam więc robię tym co mam. Szkoda że nie masz np 28+32 albo 36+40 bo jednak 8 kilo to duża różnica. Chociaż ja przy 4kg różnicy nie widzę problemu.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj bieganie Nareszcie

50' biegu - tempo od spokojnego do szybszego
Rozciąganie - zrobione "po łebkach"

Super mi się dzisiaj biegało. Myślałem, że będzie gorzej bo jakiś zaspany byłem i trochę czuje wczorajsze wymachy w dwugłowych.
Jedna z postaci ski alpinizmu i biegów górskich (ultra) która mnie inspiruje:





Fajnie zrobiony filmik. Działa motywująco

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj lekki trening z odważnikami.

TGU - po 5 na stronę, naprzemiennie 16kg
Zarzut i wyciskanie - (1,2)x5 22kg
Podciąganie nachwyt - (1,2)x5 +2.5kg
Trochę pierdół na chwyt.

Luźny trening ale taki miał być więc wszystko zgodnie z planem
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ostatnio trochę regeneracja szwankuje (a u kogo nie szwankuje? ) i barki też jakieś zmęczone więc dzisiaj barki potraktowane ulgowo.

TGU - po 5 na stronę, bez pośpiechu. Pomiędzy powtórzeniami drążek w drabinie od 1 do 5.
Drążek nachwyt - 10x3 powtórzenia z obciążeniem (tym razem drabina z obciążenia od 0 do 3.5kg co 0.5 kg)
Zarzut i wyciśnięcie - (1,2,3,4) x1 16kg, (1,2,3)x1 20kg, (1,2,3,4)x1 16kg
Wymachy oburącz - drabina od 1 do 11 i potem od 11 do 1 - 20kg

Dzisiaj mnie ten trening zrelaksował psychicznie. Podobało mi się.
Trochę blado wychodzę na tle "odważnikowców" z forum bo każdy tutaj jakimś programem leci a ja tylko drabin się trzymam i tego, że mają być dni lżejsze i mocniejsze a reszta to już dowolność Ale póki co taka aktywność sprawia mi radochę no i łatwiej mi to łączyć z bieganiem. Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Taki trend, żeby lecieć programem, ale na początku każdy się bawi Buduje skillsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Jak zrobisz pierwszy program i poczujesz to "coś", to zobaczysz o co kaman i że jednak warto

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Masz 16 i 20kg - zrób ROP jak należy..
Ale to chyba dopiero po 10.000 swingów człowiek zaczyna rozumieć..
U mnie tak przynajmniej było!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
panteon
Ale to chyba dopiero po 10.000 swingów człowiek zaczyna rozumieć..
U mnie tak przynajmniej było!!

Ja byłem następny i powiem, że mnie 10K złamało mentalnie i ułożyło po nowemu Przestałem kaprysić i układać układy choreograficzne z kettlem Jedno, dwa góra trzy ćwiczenia, ale łojone do perfekcji (znudzenia)

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium