SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 479979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765




Tu jeszccze 2 filmik - najlepszy moment na koncu - burgery :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
prz1993
No pewnie, ale zerwać bica można i machając 10kg hantlą na modlitewniku. Tak jak robiąc siady zerwać czwórkę, czy klate przy WL. Jak jest ta max seria, to nachwytwm nie ma szans tego polecieć.

dlatego paski służą pomocą ewentualnie nauka chwytu na "zamek"
max w MC oznacza cieżar na jaki pozwoli Ci twój chwyt więc i go tez trzeba trenować...
mix grip w MC to nie tylko zerwanie bicepsa to równiez droga do budowania dysproporcji mięsniowej np. trapsów..jedna reka ciagnie druga odpycha ...

co do butów i zastosowania ich w MC to widziałes kiedykolwiek olimpiade w klapkach?
ja w swoich powerliftach moge chodzc ,biegac ,skakać robic piruety nawet pewnie i pływałbym w nich więc myślę że drahkrafty tez sie nadadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Przy 140-150 mi uchwyt puszcza nachwytem . Dzis tak gadalem z Zacharem ze jakbym tak cwiczyl jak teraz w sensie sily i nastawienia to co by bylo jak tyle w ponad pol roku razem zrobilismy Przemo a bedzie tylko lepiej. Co do techniki to na bank luty-marzec bede chcial przyjechac na tydzien do Przemka i poswiecic maks czas zeby wyeliminowal sporo bledow a jest ich sporo oczywiscie jak Przem bedzie mial checi :) tu ostatnie foto i juz dodam dopiero jak z Przemem bede w Wwa wiec cos w 2-3 tyg mam nadzieje nabije %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Wpadaj wpadaj ale bez czitów bo syfiate żarcie juz mi wychodzi bokami... Bleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Moja zona juz u Przema albo Sylwii widziała Manekina i menu wczoraj obczajalismy :D


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 17/12/2016 21:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
kuba1110
prz1993
No pewnie, ale zerwać bica można i machając 10kg hantlą na modlitewniku. Tak jak robiąc siady zerwać czwórkę, czy klate przy WL. Jak jest ta max seria, to nachwytwm nie ma szans tego polecieć.

dlatego paski służą pomocą ewentualnie nauka chwytu na "zamek"
max w MC oznacza cieżar na jaki pozwoli Ci twój chwyt więc i go tez trzeba trenować...
mix grip w MC to nie tylko zerwanie bicepsa to równiez droga do budowania dysproporcji mięsniowej np. trapsów..jedna reka ciagnie druga odpycha ...

co do butów i zastosowania ich w MC to widziałes kiedykolwiek olimpiade w klapkach?
ja w swoich powerliftach moge chodzc ,biegac ,skakać robic piruety nawet pewnie i pływałbym w nich więc myślę że drahkrafty tez sie nadadzą



Ale on nie jest 3boistą, nie musi robić tego na zaliczenie. Ma robić z max ciężarem przy dobrej technice i tyle. A jaki sens jest robić nachwytem, jak całe ciało może, ale przedramie pada? Tak sam ojak i do treningu pleców - chce to niech i haków używa. jak pozwoli mu to wiosłować cieżarem 150kg a nie 50kg, bo pada chwyt a nie plecy.

A ciągów w butach do siadów robić nie będzie, choćby i potrafił w nich tańczyć balet mongolski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Dzis ssanie maks. Cos na poprawe humoru.
Juz myslalem ze sie zlamie dzis lol ale nie ma szans.
Jutro bary mocno i lapy lekko i 20 min cardio.
Moze sie cos nagra zobaczymy:) zakwas na nogi wchodzi powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765




I z wczoraj 135 kg x 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
145 x 6 poszlo w tym tyg ;) w niedziele zakladam 150 kg x6 ATG i nagram ! Obczailem seminarium z mc , siadu i ide w styczniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium