SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Z rana po 1 posilku :
150g owsianych
10g wiorkow kokosowych
50g wpc


Teraz kończę cardio po plecach i brzuchu.
MC znowu progress 130 kg x12.
Technicznie pewnie słabo ale ważne że ciężar w przód. Jakość się trzyma kozak po 7 tyg masy i coś barki ruszyły chyba :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Ja bym sie jednak zastanowil nad technika

..no chyba, ze chcesz byc jak ja i wielu innych - mądry po szkodzie

lepiej zapobiegac kontuzjom, niz leczyc - a na to duzy wplyw ma poprawna technika

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Pewnie masz rację ale wiadomo że MC nie robię na kocim grzbiecie itp Chodzi o to że jak ma być ciężko to jest. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu przy wyciskaniach czy unoszeniach . Ja zanim zacznę trening rozgrzewam się 10-15 minut . Wchodzę ciepły i dogrzany a i tak np dziś martwy zacząłem od 60 , 80 , 100 kg więc tu już też się dogrzalem bo to lekkie i technika była nienaganna. Potem 120 i 130 kg już ciężej ale bez żadnego dyskomfortu :) wiem o co wam chodzi Panowie wszystko z głową:) wczoraj przy tych unoszenia 22 kg było oszukiwanie i gibanie wiadomo ale to też bodziec a poprzednie serię były też ciężkie, więcej ruchów i bardziej poprawnie technicznie :) przez 2 lata robiłem spiecia , małe ciężary itd. No i szau nie ma . Po Przemku, Zacharym czy Lukim widać że ciężar musi być ciężki i że na redukcji to trzyma mięsień a na masie można zrobić spory progress i szokowac organizm:) Dziś na czworakach wychodziłem z gyma po plecach i brzuchu , cały mokry. A jak robię giry to 5-6 dni się zakwas trzyma tak samo z klatka, dwuglowymi uda bo robię osobno , tricepsem czy plecami . Jak ćwiczyłem wcześniej po nowym planie 1 tydzień zakwas a później nic a tu lecę 7 tydzień i cały czas zakwas siedzi. Zupełnie inne treningi i bodziec . Stąd te np 120 kg-130 po 3 latach ćwiczeń a nie 170-180 bo się pyerdolilem a nie ćwiczyłem :) pozdro!



Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-09-12 16:18:01

Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-09-12 16:39:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Wszystko na tamtym filmiku spokojnie w normach technicznych. Zarzucanie ciałem przy unoszeniu przodem? Bez jaj. Lekkie odchylenia to nie zarzucanie... Może przy tej lince ciut za szybki ruch, ale faza koncentryczna zaakcentowana i tak. Chcąc robić 100% jak w atlasie ćwiczeń, nigdy nie wyjdziemy poza hantle dla bikiniar.
Mati jest ok

A co łape Zachar ma to ja yebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Phi na zdjeciach to on tej lapy nie ma.. Na żywo masakra .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
ej on 60 kg na barki polecial haha i Robert mu zle podal to stracil 3-4 ruchy na tym wczoraj mowie do Zachara ze jak dowale i to 105-110 kg bede wazyl na redukcji na dobrej jakosci to bedzie spoko a on ze chyba 130 podbudowal mnie mega haha , ale wygladamy jak flip i flap razem , bylismy w Tesco i Aldi wczoraj to ludzie sie jak na kosmite patrza jak go widza ale jest kogo gonic i dobra motywacja, tez duzo mi pomaga technicznie , nie bede Przemkowi dupy trul non stop zwlaszcza ze teraz ma MPJ ostatnio mi wyslal filmik jak cisnie 180 kg na Smithie i siady ATG 180 kg x 12 on z kolei Przemo jak zobaczyl twoje foto to sie zalamal i powiedzial ze jest ulany przy Tobie w ch**


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-09-12 16:58:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
https://m.



Dzis barki i lapy z Zacharym .
Polecielismy moim planem.
Po treningu 20 minut cardio a potem cheat meal.
Szama na jutro gotowa.
Suple od sponsora odebrane.
Jutro plecy mocno , brzuch i 20 minut cardio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Kebab , frytki , 2 ciastka , 2 batony , lod bez szalenstwa Trening kosa , byl zjazd jak cholera , ciezar calkiem spoko , wyciskanie poszlo 36 kg x 10 cos takiego , push press cos kolo 70-75 kg , lapy mega skatowane , pompa okrutna . Teraz z 2 tyg mnie na sfd nie bedzie wiec jak ktos cos potrzebuje to FB . Bo lece do PL na dniach , od przyszlego tygodnia zmiana planu treningowego i zobaczymy jak z dieta trener wymysli
Jutro plecy + brzuch , wtorek klatka + dwojki , sroda lapy + barki lekko , czwartek wolne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium