SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Te ruskie pomidory to sprawdz jeszcze raz czy tam czasem alko nie ma :) , bo na redu zakaz :)

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Nie ma haha . Tutaj jeszcze 2 posilki z dzis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Ten posilek z platkami i waflami ryzowymi wyglada apetycznie , w despercaji na slodkie sobie zrobie w weekend , bo zawsze wtedy mam chcice :) , i op*****lam Questy albo granade carb killa ale wiesz objetosc tych batonikow jest taka ze bym musial 10 zjesc , niedlugo to bede moczyl kciuk w slodziku i cyckal , takie ssanie na T3.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765




Też wkleje a co mi tam.
Ja właśnie o dziwo nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja robie podobne, tylko zamiast wafli Corn Flakes i jeszcze jogurt grecki zamiast wody. Też polecam!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Barki , brzuch i cardio zrobione :)
Teraz potreningowy - bataty zmutowane waga ciężka :) pewnie bzyku można dać też nawet śmietanę zależy kto ma jakie makro - zmielonych twaróg np z banan em że slodzikiem i smietana czy woda - sztos!





Zmieniony przez - MalyMati w dniu 14/02/2017 14:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dziś dorwałem do firmy fioletowe bataty - waga jednego ponad 900g
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Poszedł eksperyment i straciłem 25 minut i 400g batatow i 500 ml bialek jaj . Totalna klapa tym razem się nie udalo ale coz bywa i tak w zamian odrazu kukurydziane że serkiem wiejskim z masłem z nerkowca i 200 ml wody . Nie chciałem dawać wpc staram się proch max 1x dziennie tak smao owsiane bo później zona mnie wyklina że ja udusić chce- źródło białka czerpać z pożywienia a owsiane to wiadomo czemu max raz dziennie . Zaraz do kina z zonka a jutro lapy wsumie będzie 5 dni treningowych pod rząd bo w sobotę siłownię zamknięta :)





Zmieniony przez - MalyMati w dniu 14/02/2017 17:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765




Tutaj jeszcze filmik z kuchni . Zlapala mnie zajawka więc nagrywam codziennie , miałem dodać jeszcze 1 film ale jak powiedziałem Karoli że ja zabieram do kina i robie niespodziankę to jej się spacer nagle odwidzial :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765




Jedzenie na jutro gotowe.
Przyszla paczka z bulka - maslo z nerkowcow , maslo z orzechow laskowych - pierwszy raz wzialem calkiem dobre , ale czuc gorycz lekka
I zamowilem chalk w plynie do ciagow i wiosla bo mi wypada - testowane super sprawa - zero brudu i jak kleik i bialko w plynie 6 sztuk bo 9 szt mam jeszcze w domu i jakies noodle i makaron zero na sprobowanie bo z bulka ejszcze nie probowalem
bylem u sponsora po bcaa smak kiwi-kaktus i jakies bialko






Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2017-02-15 18:06:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium