SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no to skad wiesz, ze nie urosla jak to napisales "nawet mm" jak nie mierzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
pewnie Wojtek masz racje ale w zadnej z ww poz nie wyglada to dobrze u mnie wiadomo ze lepiej miec 40 cm na zyle niz 50 cm ulane woda. Ale ja mam 188 cm a na redukcji pierwsze co ucieka to wlasnie lapki ktorych nie mam na masie wygladaja jakby ich nie bylo nie mowiac o redukcji no niestety jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma , napyerdalam dalej zobaczymy jak to bedzie na koniec masy wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
moze za czesto je robisz, albo za bardzo na przyciaganiach uzywasz bicepsa jak na wypychaniach tricepsa? ja tez jestem dlugi i na poczatku te moje witki to byla tragedia ale jakos znalazlem sposob i wizualnie to one sie poprawiaja ale rok temu mialem na zawodach 47 i tak samo w tym ale wylada lepiej i kazdy dookola mi to mowi a ja mam ciagle na bani ze jak rok temu bylo 47 i w tym to progresu zadnego

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
wczesniej wszystko bylo bez ladu i skladu wiec mysle ze to mialo tez wplyw na moj progress albo i regress . Ciezko stwierdzic - Przemek fajnie to wszystko planuje bo jak kumple mnie widza to mowia ze nogi/plecy poszly i jest sucho - wiec to cieszy teraz nastepny priorytet wiec czekam cierpliwie - mzoe byc tak jak z nogami 2 lata temu ze ich nie mialem wcale a 3-4 miechy po priorytecie urosly 2 razy i zlapaly ksztaltu oby bylo i teraz podobnie - czasem sobie ponarzekam ale i tak bede dalej to robic bo to kyrwa kocham trzeba byc cierpliwym mlody jestem naogladam sie tych chlopakow na silownii albo na yt i bania szwankuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to jest taki sport ze nigdy nie bedziemy zadowoleni i zasze sie znajdzie cos do ponarzekania, szczegolnie patrzac na swoja sylwetke w lustrze hehe a jeszcze gorzej jak sam sie porownujesz do innych, czego dzieki bogu sie juz oduczylem, to byly dopiero wjazdy na baniak!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
dokladnie jak piszesz , mnie zona tego oduczyla bo porywnywalem sie do chlopow co cwicza 4-5 x dluzej niz ja i wala towaru na potege u mnie na silownii jest junior -gosc mniejszy odemnie - nie wyglada zle ale yebie tyle towaru ze 10 koni z sfd tyle nie wali ale go prowadzi Mr Universe na zawodach w Birmingham bylo kilku polakow powymienialismy kilka slow to ogolnie anglicy strasznie duzo wala saa ,a dieta i trening kuleje i te ilosci cardio z dupy .. Ja i tak zrobilem fajny progress od czasu kiedy mi Przemek pomaga wiec jestem dobrej mysli pierwszy raz od wspolpracy z Arturem nie kombinuje i slucham tylko jego - bo jak z Arturem wspolpracowalem to tez tylko jego sluchalem i nie mieszalem nic powoli do przodu , nie spieszy mi sie nie na scene choc kiedys fajnie bylo by na niej stanac ponownie



Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-11-05 20:54:19

Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-11-05 20:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A kto wali mało bo kazdy mysli ze mało = mniej niz ktos tam, ile to jest mało?

Mało IMO.to 100mg propa e2d przez 8tyg albo 40mg metki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
no ja tez lece teraz malo bo 750 mg testa i 750 mg boldka week i 40 mg mety ed wiec to nie jest jakos wiele kumpel mowi ze malo to 100 mg mety , 3 g testa i 2g deki + 80j insy dziennie i 20g hormonu + peptydy wiec o to mi chodzi co piszesz ze dla jednego 750 mg testa to malo a dla drugiego 3g


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-11-05 21:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja znam goscia ktory nie ma genu w ogole, mozna powiedziec ze antygen i startuje w klasyku, nizszy odemnie o glowe(ja mam ok.190cm) wazy pod zawody jakos 30-35kg mniej niz ja, wyglada jak kupa poprostu... a towaru wali prawie 3x tyle co ja i jak na moje ja np. jade bardzo nisko, a znam kolesi juniorow co wp*****laja 100-150mcg t3 do tego ponad 200mcg clenu nonstop, nie mowie juz o insie ktorej sie boje jak ognia test to mam znajomka co wali od 17roku zycia, jak jeszcze nie mial 20 lat to juz 2g lecialo i hgh, wiec sam sobie odpowiedz czy to jest malo, jeszcze w takim wieku? a spytasz sie go jak reefeda to ci odpowie ze karton weetbixow wp*****la i potreningowo w maku posilek wypada

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
bylem na zawodach to szczurek do 75 kg jadl 10 tabsow clena , 100 mg ed trenu mastera wina i mowil ze jest gitara jak sie czyta takie rzeczy to wydaje sie to niemozliwea jednak jutro do roboty , wale w kime , milego weekendu Panowie co do insy tez sie balem ale Przemo mnie utwierdzil w przekonaniu ze jak z glowa wszystko to nie bedzie komplikacji


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2016-11-05 22:13:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

WHEY premium