SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

elaine/ sporty walki- mój mały świat

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
Ja poprawe zauważyłam.. A tak pytam z czego robisz zdjęcia z telefonu czy z cyfrówki jeżeli z cyfrówki to mozesz se sama zdjęcie zrobić z funkcją opuźniająca

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Gianna hehe wiem, że mogę, ale zawsze ucina mnie w połowie, taka jestem zdolniacha:D

Studensky to jak już tak zaglądasz czasem, to możesz coś skrobnąć:)

No to kogo mam umówić na sesję zdjęciową?:p milosh, studensky rozumiem, że jak coś, to mogę liczyć na WaS?:):):

Ok, zaraz zbieram się na łąki pobiegać :) Miłej niedzielki.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam, że w niedzielę wstajesz o 5, mi wystarczy, że w tygodniu 5.15 muszę się zrywać do szkoły

OK, czasem coś skrobnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
bardzo ładnie , powoli Cię wciąga

hehe 5 godzina a Ty już na nogach ... ja za to poszalałam i o tej porze to dopiero spać poszłam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
w telefonie równiez jest funkcja samowyzwalacz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
Ann dobrze wiedziec

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ładnie, ładnie masz samozaparcia o tej porze biegać

po co samowyzwalacz kiedy moge fotke zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe dla mnie niedziela jak każdy inny dzień:D wróciłam z kursu, a raczej z jego połowy:D urwałam się z drugiej części, jem obiadek i za godzinkę idę pograć w baseball:D taki tradycyjny 1,5 h meczyk:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygrałas;> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


haha jako, że po bieganiu nie miałam siły na tym meczyku, żeby po dobrym odbiciu przebiec więcej niż dwie bazy, to niestety dzieciaki ( bo byłam z młodszym 12-letnim bratem i jego oraz moimi znajomymi) nas rozgromiły:D ale to nic, zabawa była jak zwykle przednia:)

zdjęcie, znowu sama robiłam, wiem wiem jakość kiepska:D

ale coś tam się zaczyna rysować na tych nożyskach:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-05-10 19:15:20

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA i trening na siłowni !

Następny temat

Nie zajade kręgosłupa?

WHEY premium