SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST PRZENIESIONY --> http://tinyurl.com/2arvrj // DO ZOBACZENIA W LEPSZYM MIEJSCU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Saib mam pytanie co do treningu ile robisz serii poszczególnych cwiczeń i czy przed każdym ćwiczeniem robisz serię rozgrzewkową?

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dzisiejszy trening brzucha i aeroby zaliczone. Całkiem przyjemnie się jeździło. To dobrze wróży na przyszłość. Jutro, jako, że postanowiłem przenieść trening na sobotę, też postaram się zaliczyć rowerek. Myślę o łyknięciu próbki Thyrotherm przed jazdą. Jestem bardzo ciekawy, jak zadziała Sida Cordfolia w nim zawarta.

Zaraz przygotuję sobie kolację.
Odprowadzając Agatkę, zakupiłem kolejne opakowanie Filomagu B6. Fotkę sobie podaruję, bo aparat się ładuje.

***

Mateo 1983: na pierwszej stronie testu znajdziesz link do artykułu o wykonywanym przeze mnie treningu. Tam jest wszystko napisane. Polecam.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-03-15 21:44:14

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zaczynam prowadzić monologi.

Lecę się wykąpać, po czym poczytam jeszcze biologię, zjem twaróg z warzywami i położę się spać. Jutro 7 lekcji i... weekend. Po tygodniu leżenia w łóżku podczas choroby odzwyczaiłem się od szkoły i po tych 4-ch dniach już mam dość, także odpoczynek będzie bardzo mile widziany.

Dobranoc!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
milej nocy .dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam saib__ długo nie widziałem Twoich fot, urosłeś chłopie jest dobrze.
Tak trzymaj rośnij wielki, bede sledził ten temat

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Wystraszyłeś potencjalnych czytelników tym zaostrzeniem rygoru odnośnie spamu w teście, każdy się boi odezwać teraz hehe

No jak jutro weźmiesz thyro to zdaj koniecznie relację, też mnie interesuje jak zadziała ten specyfik. I czy może ta efedra zawarta w kapsach pobudzi Cię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Nareszcie weekend! Znowu parę lekcji + próby i lajt totalny... Właśnie zjadłem sobie trochę domowej zupki jako przystawkę przed właściwym obfitym posiłkiem, złożonym z makaronu, piersi i jakiejś surówki. Dziś mama robi mi obiad, także nie wiem, co mi zafunduje.

Trening, tak jak już pisałem, przekładam na jutro, prawdopodobnie na godzinę 16:00. Dziś totalny chillout...

Później zrobię brzuch, bo ostatnio mam wielką chęć go trenować i spokojne aeroby, przed którymi łyknę 2 kapsy spalacza Thyrotherm - jeden z prezentów od Fitness Authority, który dostałem jako dodatek do nagrody zgarniętej niedawno w konkursie. Jestem ciekaw, czy go odczuję, bo nie ukrywam, że myślę, aby wykorzystać go przy lekkiej letniej redukcji, tj. pod koniec maja i w czerwcu.

Myślę, czy nie wyskoczyć dzisiaj na solar, ale coś się chmurzy i boję się, że złapie mnie deszcz.

Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-03-16 14:44:57

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Moja strawa. Pieczarki doskonale pasują do kurczaka z makaronem. Muszę częściej je wcinać.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
A nie mowilem?
[na Inso]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Miałeś rację. Jest wypas.

Na solar pójdę jednak jutro rano. Nie pada, ale nie chce mi się ruszyć tyłka i przejść przez całe miasto.
Za godzinkę brzuch i rowerek. Potem pewnie wybiorę się do Agatki.

Pozdr

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Pomóżcie ćwicze 2mies. kupiłem kreatyne olimp mega caps 300caps jak dawkować

WHEY premium