SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do zawodów SM Mateusz Baron i Rafał Kobylarz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69308
Jak mozna prosic to napiszcie jakie macie grupy krwi?? I czy wogóle zwracacie na to uwage.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pisali juz wczesniej ze do diety nie przywiazuja az takiej uwagi wiec tym bardziej do grupy krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69308
sory, przeoczyłem. ale dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wczoraj odbyl sie Final Pucharu Polski Strongman w Wąsoszu.Oto klasyfikacja koncowa:
1.Baron
2.Kobylarz
3.Kowal
4.Żocholl
5.Grubba
6.Zieleniecki
Jestem zadowolony bo wynik dobrze rokuje przed nadchodzacym WSM,do ostatniej konkurencji nie musialem juz wychodzic,poniewaz ilosc zdobytych punktow gwarantowala mi zwyciestwo po 5 konkurencjach.
Co do WSM to nie mam jeszcze wylosowanych grup oraz poniedzielonych konkrencji.Jak tylko bede cos wiedzial to od razu napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
gratulacje 2 pierwsze miejsce zgarniete i jak widac z duzo przewaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Witam, trochę mnie tu nie było. Tak jak Mateusz napisał, z zawodów jestem zadowolony. Z 2 konkurencji bardzo, z kul i schodów. Schody zrobiłem w czasie 31sekund co jest moim rekordem.
Na drwalu i łączonej popełniłem szkolne błędy
W niedzielę startowaliśmy w zawodach w podnoszeniu ciężarów, wyniki nie za wielkie ale nie ma co narzekać dzień po dniu.
Jutro trochę porzucamy z Mateuszem, wrzucę kilka fotek.
Jeszcze zostały mi prawdopodobnie 3 starty tj:
-15.IX Strongman Champions League-Istambuł,
-23.IX Puchar Polski Strong-Man,
-28.IX Puchar Eurpy-Trencin-Słowacja,

Po wszystkich zawodach pora się brać za przeciąganie liny do grudnia tylko 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
IBOK a sa jakies szanse ze wystartujesz w przyszlym roku w eliminacjach do WSM 2013?

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
a co to za zawody w podnoszeniu ciezarow ? te w lukowie co byly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
mateusz trafil bardzo mocna grupe bedzie ciezko, radzikowski powinien wyjsc bez problemu z grupy, kurek ma szanse na 2 miejsce za jenkinsem

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
Witam wszystkich,mam troche malo czasu stad tez moje rzadsze pisanie.Grupy i konkurencje na WSM sa juz wylosowane,niestety bede mial cholernie ciezka przeprawe,oto zawodnicy:
Savickas
Poundstone
JP Charon
Baron
McIntosh
Scheun
Konkurecje:
Martwy na ilosc
Tir
kule
rzuty beczkami
Wiazna(2worki,2kegi)
hantel 95kg na ilosc
Z konkurencji to najbardziej obawiam sie hantla i rzutow beczkami,reszte mysle ze jakos sobie dam rade.Wiem ze ciezko bedzie pokonac Savickasa i Dereka ale bede walczyl na 120% i dam z siebie wszystko zreszta czas pokaze jak sprawy potocza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB w płynie

Następny temat

zestaw supli - rozpiska

WHEY premium