SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195924

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po treningu kuskus / ziemniaki/
płatki owsiane
makaron durum/razowy
tortilla razowa
hmmmmm narazie tyle mi do głowy przychodzi generalnie każde źródło ww złożonych będzie dobre tylko patrz na ig pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
makaron razowy/orkiszowy , ziemniaki , ryz , kasza. o jakich porach dnia najlepiej jesc jakie wegle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ryż biały /ziemniaki po treningu reszta kiedy Ci pasuje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 859
Witam
Mam takie pytanie. Cwicze na silce 3 razy w tyg w pon, sr i pt i chodze na SW w pon i czw. I chodzi o to jak jesc w ten poniedzialek. Bo zaraz po szkole do ktorej dojezdzem ide na SW na 16.30 i przed tym o 16 zjem obiad ktory biore w pojemniku z domu, wiec z tym jest ok, ale potem jest problem bo trening konczy sie o 18 a w domu jestem dopiero po 19, wiec nie wiem czy moge wypic np gainera po SW i potem znowu po silce na ktora ide o 20? Jak tutaj pogodzic 2 treningi i dobre jedzenie? Doradzcie cos prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Ten posilek 30min przez sw tez nie jest zbyt dobrym pomyslem. Zdecydowanie lepiej bedzie jak zjesz go troszke wczesniej. Nie mozesz wcisnac silowni w sobote lub niedziele?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 859
W sumie to moglbym cwiczyc sr-pt-nd. To moge pic gainera jakies 10min po SW? No i co zjesc te 30min po treningu? Czy nic sie nie stanie jak zjem jakis posilek po tren. 1h po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pij gainera po a po godzinie zjedz posiłek w domu
siłkę daj w dni wolne od sw
i jak pisał Domer posiłek przed treningowy jest spożywany w za małej odległości od treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 859
To ile czasu przed treningiem bym musial to wszamac? W pon mam czas bo czekam 1,5h na trening ale w czwartekkoncze lekcje o 15,50 wiec mam tylko 40 min z czego 20 musze isc na sale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1,5 do 1 godziny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1832
Witam :)
Mam dietę na masę trenuję 3 razy w tygodniu i mam prośbę znalazłem parę przepisów na sfd tylko mam problem bo nie wiem w których porach mogę je jeść np. przed treningiem po treningu czy może mi ktoś napisać kiedy najlepiej jeść te dania każde po kolei...? mam 6 posiłków rano,w szkolę,po szkole, przed treningiem, po treningu,kolacja oraz dni bez teningu...
1.
Gotujemy ryż. Potem wybieramy jednego średniej wielkości banana i kroimy go w drobną kostkę, po czym dodajemy go do do ryżu. Następnie tak samo postępujemy z porcją chudego twarogu(130g). Na koniec słodzimy to wszystko słodzikiem i dodajemy rodzynek.
2.
skladniki:
-serek wiejski (mozna sprobowac z twarogiem)
-ok 60g. platkow owsianych
-niepelna szkklanka mleka
-maly banan
sposob przyrzadzenia: mix
3.
-0,5l mleka 1,5
-100g twarogu chudego
-250g jogurtu truskawkowego 1,5 tłuszczu
-ok 40g płatków kukurydzianych
-30g rodzynek
-1 banan
To wszystko miksujemy ok. 2min,
4.
Ryż z jabłkami i twarogiem.
Jabłka smarzymy z cynamonem i odrobiną cukru do smaku.
Usmarzone jabłka łączymy z ok. 150 gram twarogu chudego.
Papke łączymy z 100 gram ryżu.
5.
makaron z jajkami serem i wedlinka.
Na teflonie podsmarzamy lekko wedlinke,na to kładziemy makaronik ugotowany wcześniej.Na makaronik dajemy zółty serek pokrojony w kosteczkę i całośc przykrywamy pokrywka.Dusimy aż serek się roztopi.Wtedy na wszystko wylewamy 2 jajeczka wcześniej rozmieszane w szklance.Znoiwu pokryweczka,aż całośc się zetnie.
6.
Ryż z jajkami.
Ryż ugotowany na teflon.Na ryżyk zółty serek,po roztopieniu 2 jajeczka.Wymieszać i poddusić i ognia!Białka będzie około 30-35 gram,węgli 80.
7.
Omlet z jogurtem
SKŁADNIKI:
100g ptatków owsianych
30g rodzynek
30g wiórków kokosowych
2 Jabłka
6 białek z jaj
250 ml jogurt niskotłuszczowy (może być owocowy)
3 tyżki oleju lnianego
8.
Skladniki:
-Torebka ryzu
-Banan
-Maslanka truskawkowa (lub zwykla jak kto lubi)
-Ser Bialy Chudy
Do ugotowanego ryzu dodajemy: rozgniecionego widelcem banana i rozgnieciony widelcem ser bialy. Mieszamy w talezu i zalewamy to maslanka.
9.
PLACKI RYŻOWE
wersja na słodko:
-2jajka
-2łyżki mąki
-niecała łyżeczka sody oczyszczonej
-szklanka ugotowanego ryżu,
-poł szklanki jogurtu naturalnego
-sól,
+
- 4łyżki rodzynek(mozna więcej,można mniej)
- pół banana
mile widziane inne dodatki.
10.
Ser smazony
Składniki:
torebka ryzu 100 g
ser zolty 100 g
bulka tarta
jajka
przyprawy
Gotujemy ryz. Kroimy ser na plastry okolo 1 cm.jajka trzepiemy i moczymy w nich ser a potem optaczamy w bulce tartej.Smazymy na patelni.Ryz po ugotowaniu odsaczamy.Na osobnej patelni dajemy maselko troche wieksza ilosc a do tego bulke tarto i smazymy. Po podsmazeniu buleczki dajemy tam ryz i mieszamy dodajac przyprawy wedle upodobania.Podawac razem z serem.
11.
kurczak z ryzem
-torebka ryzu
-sos pomidorowy do spaghetti
-gotowana piers z kurczaka
wysypac ryz do miski, dolac odpowiednia ilosc sosu, wrzucic pokrojona ugotowana piers kurczaka

Wszystkie przepisy znalazłem na sfd
Z góry dzięki za pomoc ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium