SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Kapsy zapewne będą mniej opłacalne, ja bym brał normalny w płynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 583
Mam takie pytanko odnośnie multiwitaminy. Biorę sobie vita-min plus z olimpu, tylko zastanawia mnie kiedy powinienem ją brać? W ulotce pisze że po głównym posiłku, ale wiem że niektórzy biorą ją do śniadania. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Większej różnicy nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10979
Mam pytanie co do owsianki :D chodzi mi tu glownie o opcje szybkiego sniadania, jakie zrodlo bialka najlepiej dodac do platkow? Jogurt naturalny/twarog? Chodzi mi o alternatywe dla wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z kefirem sobie wypij lub z jogurtem naturalnym osianke zjedz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Hej, probuje ulozyc przykladowy dzien diety low carb (z bilansem na 0 badz plus, dla mnie bedzie to 2500 kcal) i tak na prawde nie wiem czym wypelnic reszte kalorii.



Robilem to na szybko, dan bedzie 3 ale tych skladnikow i takich ilosci bede uzywal. Wiadomo gdy dorzuce warzywa dojdzie do 100 kcal. Czym wypelnic reszte? Mam dac wiecej miesa? Jaj? Nie wyjdzie z tego za duzo bialka? Waze 65kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Z taką ilością węgli to bardziej dieta ketogeniczna niż LC. Podbij węgle i odrobinę tłuszcz.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
MisieXL
Z taką ilością węgli to bardziej dieta ketogeniczna niż LC. Podbij węgle i odrobinę tłuszcz.


Rzeczywiscie, chyba pomylilem pojecia. Niedlugo zaczynam recomp i staram sie ulozyc jakas sensowna diete z carb cyclingiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w zasadzie przy BF jak Twój i na taki dzień imo miejsce by się znalazło.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Co myslisz o:
200-250g wegli w 3 dni treningowe
~150g w 2 dni nietreningowe i
<50 w pozostale 2 dni nietreningowe

Czy taki podzial mialby sens? Oczywiscie zachowujac ustalony pulap kaloryczny.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-16 01:21:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium