SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 783493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
OK. Dzięki za odpowiedzi.
Enan 250mg e4d czy wystarczy e5d na takim cyklu epi 30mg i tren 90mg?


Zmieniony przez - garob w dniu 2016-02-26 14:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
1 strzał tygodniowo starczy. jeżeli chcesz ciut większy efekt to 2x w tyg po 250mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak można bez i latać z flakiem



Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-02-26 15:58:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Strong_Test
no tak można bez i latać z flakiem




Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-02-26 15:58:30


Mylicie pojęcia...tren czy deke tzn nandrole tzw można smiało dawac bez testa bo tutaj problem fina dicka nie poolega na tym czy jest tesc czy nie...chyba musicie jeszcze troche poczytac zamiast doradzac...podpowiem wam-pochodne dht ,dbanie o prolkę i progesteron
Cykl 6-8 tyg da rade bez testa...a jak tozrobic czytaj wyżej co napisałem...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7643
Właśnie zakończyłem puche m-sten od brawna. do tego był i jest nadal bold cypek i susta. dieta była dopięta. i tak: NIE PRZYTYŁEM NAWET 1 KG przy 4000 kcal dobrych kcal !!! co bardzo mnie zdziwiło do tego podczas brania m-sten w drugim tygodniu apetyt spadł poniżej dna na sam widok jedzenia chciało się wymiotować ale i tak wciskałem. siła nie wzrosła jedyna zmiana to to że spadło 3 cm w masie i żyły powyłaziły. W tym momencie jestem już 2 tyg po odstawienie ph i jade na samym boldzie i suscie lecz nadal nie ma wzrostu masy woda nie naciąga wcale, tłuszcz sie nie odkłada a mam 2 razy powyżej normy testa. za to siła mocno w górę i większa energia, lepiej sypiam i się wysypiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
skoro nie idą Ci kg to dodaj kcal lub zmień rozkład makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
czyli Brown obniżył loty
Przy 4 potem 8 mg M-stena ED od shreded labs mnie rozsadziło jak kota po śledziach wode ciągnoł jak szalony do tego blok straszny ale masowo i siłowo do przodu okrutnie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc , podjadacie jakies ph pod sporty walki ? interesuje mnie epi,h-drol lub pro mag35, w tle bedzie lecial tesc 250 mg e5d i 50 mg ed t3 (redukcja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
na epi jest ryzyko kontuzji niestety gdyby nie to byłby złoty środek
Swojego czasu eq-plex z CEL była klasa -drolo i pro mag nie brałem
Co trenujesz ? bo o ile przy uderzanych z teściem epi bym mógł zaryzykowac to na macie odpada kumpel uszkodził bark przy wychodzeniu z bocznej w parterze ....
2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muay thai , boks ,silka 2 razy w tygodniu, zastanowie sie jeszcze nad oxa lub tura , moze wino w rozsadnej dawce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium