SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
alphaform chwalona tu, nie brałem
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Atd z popularnego serwisu tylko od neogenicu czy dragona tez dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Tonny24
Jakie ph teraz dobre na mase? Dostepne w sklepach internetowych


metha-quad obczaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Panowie jak juz wiem megavol z alphafarm dziala bd (opinia ludzi) ja jakis czas temu zamowilem 1 op a po jakims czasie kolejne 1 op. Nie bralem ani jednego ani 2 dzis od tak odbrecilem sobie oba sloiczki i zdziwienie 1 z blaszka do oderwania a inny bez, oba maja inne daty jak i nr lot ktos sie z tym spotkal jak wasze megavole?
4

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 502
Czy LGD z olympusa działą mocno na estrogen (E2) pytam bo robiłem badania ( jestem naturalem ) i wszystko mam w normie, test bardzo wysoki, tylko estrogen powyżej normy, i zastanawiam się czy szamać czy sprzedać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
Ja po LGD mialem też wysoki estrogen i testosteron i na us wyszło Gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 502
A ja jestem jeszcze przed braniem LGD . Dlatego rozkminia, bardzo wyzszego tego e2 jakoś nie odczuwam ale może warto zbić przed pucha lgd ?ewentualnie coś dorzucić do tego lgd, mogę też ewentualnie odpuścić :) pytanie czy coś robić z tym wysokim e2 ? Ktoś podpowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
zalezy jak bardzo wysokim i jak to znosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 502
Wyższy o jakies 4-5 jednostek niż widełki. Pytanie czemu ?... Raczej problemów nie czuje nie wiem czy to trzeba zbijąc i nadal nie wiem co zrobić z pucha lgd dużo bardziej mi skoczy do góry ? Niech ktoś da konkretna ODPOWIEDZ czy jest sens jeść czy lepiej to wypieprzyc i zostawić to e2 jakie jest czy zbić . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie są niemetylowane obecnie dostepne ph. Znam tylko ten niemetylowany tren (co konwertuje do dienedione) i trest. Noi w sumie z jakich firm te srodki klepią?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium