SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH - alternatywa dla SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2431
To jaki środek polecacie do takiego cyklu z sd 1-5 i trenem 4-11 szukam coś pomiędzy żeby zacząć tak też od 3 tygodnia wydaje mi się że epi byłoby ok, ale może coś lepszego jest? Ważne libido podkreślam :) po tygodniu stosowania tego sd z brawna wypowiem się czy działa narazie lecę 4 dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej po dwóch tygodniach zbadaj sobie wątróbkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
garob
OK. Dzięki.
Kończę cykl na EPI Apex'a i wszystko działa jak trzeba, więc już myślę, żeby za 2,3 miesiące znowu coś zrobić na środkach tej firmy, a najlepiej coś połączyć z EPI skoro na mnie działa bardzo fajnie.

Co myślicie o cyklu właśnie z EPI i X-TREN-BOL od Apexa? Nie poryje flaków zbyt mocno? Da się jakoś sensownie to połączyć:
100 tabsów EPI 20 mg.
100 tabsów X-TREN-BOL 25 mg.



Bardzo dobre połączenie, wręcz najlepsze ponieważ estra 4,9 i epi idealnie się uzupełniają. Kichy będą na miejscu ponieważ dienedione jest nie metylowany i aż tak nie obciąża wątroby, a epi samo w sobie nie jest okrutną kosą. Jeżeli stężenia są prawdziwe to dał bym 40mg epi + 75-90mg dienedione. Cykl 4-6tyg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
TechnikZyw
To jaki środek polecacie do takiego cyklu z sd 1-5 i trenem 4-11 szukam coś pomiędzy żeby zacząć tak też od 3 tygodnia wydaje mi się że epi byłoby ok, ale może coś lepszego jest? Ważne libido podkreślam :) po tygodniu stosowania tego sd z brawna wypowiem się czy działa narazie lecę 4 dzień.


Epi daj do tego trenu i będzie na prawdę ładny efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
feriaster
[
Bardzo dobre połączenie, wręcz najlepsze ponieważ estra 4,9 i epi idealnie się uzupełniają. Kichy będą na miejscu ponieważ dienedione jest nie metylowany i aż tak nie obciąża wątroby, a epi samo w sobie nie jest okrutną kosą. Jeżeli stężenia są prawdziwe to dał bym 40mg epi + 75-90mg dienedione. Cykl 4-6tyg.


A czy taki 5 tygodniowy cykl nie będzie za krótki?
1-5 40mg EPI, 75 mg X-TREN-BOL

Pytam gdyż wtedy wystarczy mi jedno opakowanie X-TRENa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Kwestia tego jak na Ciebie podziała ten dienedione. Zazwyczaj ludzie boją się robić dłuższe cykle. 8 tyg możesz polecieć. Epi dawka 40mg ponieważ większe dawki raczej nic nie zmienią a dienedione 75mg i wzwyż. Ja wiem że niby 4-6tyg to wydaje się być mało, lecz efekty są widoczne i dość solidne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
Dzięki za info. I jeszcze jedno pytanie czy jest sens zacząć razem to epi z trenem i skończyć na samym epi. Takie coś:
1-5 40mg EPI, 75 mg X-TREN-BOL
6-7 40mg EPI

ewentualnie odwrotnie:
1-2 40mg EPI
3-7 40mg EPI, 75 mg X-TREN-BOL


Zmieniony przez - garob w dniu 2016-02-18 16:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
Powiem tak jeżeli masz kasę i jesteś pewien tego towaru zrób 6-8tyg cykl.
1-6 Epi 40mg (ewentualnie 4-6tydz 60mg chodź czuje że to może być zbędne)
1-6 Tren 75-100mg (100mg 4-6 tydz)

1-8 Epi 40mg
1-8 tren 75-100mg +

ważne aby epi leciało razem z trenem w tym samym czasie. Oba środki brane razem wzajemnie się uzupełniają. Delikatnie niwelują skutki uboczne (oczywiście nie wszystkie). A dienedione (tren-X) długo się wkręca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15496
No właśnie chodziło mi o to, że chciałem kupić opakowanie EPI i opakowanie X-TRENU. Ale epi starczyłoby przy dawkach 40mg na max 7 tygodni a Trenu przy dawkach 75mg ED na 5 tygodni. Więc musiałbym dokupić pakę trenu.

OK, dzięki za odpowiedzi. Będę jeszcze myślał nad tym czy dorzucić kolejne opakowanie trenu. Na razie kończę epi solo i pomyślę przez te dwa miesiące co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 202 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4399
W takim razie to połączenie jakie jest jak najbardziej okej. 7 tyg epi + 5tyg trenu. Zacznij brać to w jednym czasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o Opinie

Następny temat

pierwszy cykl 5tygodni prop czy ethant oraz odblok

WHEY premium