SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
bane158 trochę Cię ponosi. Ogarnij język i nie wyzywaj
...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba każdy oprócz ciebie zna zdanie Korwina na ten temat + nie chce nam się z tobą dyskutować, stąd brak reakcji
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
"Nam" to ilu was jest ? puarów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pytałeś się mnie i Rycha

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Napisales o sobie w liczbie mnogiej "nam" , dlatego nie wiem czy jestes, jeden czy jest was kilku % -)
Btw przytocz to"zdanie" korwina


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-12 23:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Podałeś je na poprzedniej stronie... Nie mówię że nie ma takiego zdania jakie w tym filmiku, mówię tylko że każdy na tym forum oprócz ciebie raczej o tym już od dawna wiedział




Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-06-13 01:17:35

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Puar
Chyba każdy oprócz ciebie zna zdanie Korwina na ten temat + nie chce nam się z tobą dyskutować, stąd brak reakcji


Tekst Korwina, że dobrze by było jakby żył "ten morderca 100 tysięcy osób" pokazuje jak trudne to zagadnienie, to co się tam dzieje. Nawet ciężko powiedzieć w jakim stopniu Korwin mówi to na poważnie. Korwin ma skłonność do brutalnych porównań, przykładów, przejaskrawionych opisów, tylko po to aby wykazać określoną tezę. Niepotrzebnie czasem w tym płynie, bo niekoniecznie dana teza jest tego warta a straty za duże. Ostatnio jak odpowiadał na pytania publiczności po spotkaniu, Korwin zahamował się w połowie, ugryzł się w język , stwierdzając, że nie dokończy myśli, bo wykorzystają to przeciwko niemu w kampanii. Publiczność nie dowiedziała się, co tak pikantnego chciał powiedzieć. Czyżby ktoś mu podpowiedział, że nie warto szaleć z tekstami? A może podpowiadał od dawna, ale Korwin uparty . Np. kiedyś w TV chcąc skrytykować umowę o pracę jako coś co wiąże ludziom ręce, przeszkadza w przedsiębiorczości, Korwin powiedział, że w Oświęcimiu w obozie, więźniowie też mieli "ułożony plan dnia" - dokładnego cytatu nie pamiętam. Kilka takich wypowiedzi i przez długi czas "Hitler" ciągnął się za Korwinem jak smród w gaciach... Czy on na pewno merytorycznie omawiał sytuacje na bliskim wschodzie, czy jednak zabrakło mu obiektywizmu i wkradła się w jego wypowiedź ideologia?

Ważniejszą kwestią jest właśnie to, że nie podzielam poglądów JKM o wspaniałości rządów dyktatorów Rosji czy Syrii czy innych krajów na bliskim wschodzie. Korwinowi obojętnie, czy to średniowiecze, czy obecnie Rosja, Liechtenstein, czy muzlimy. On kocha dyktaturę i monarchię, uważa ich za nieomylnych. Na żaden inny temat się tak nie spuszcza. Obawiam się, że jego największą namiętnością wcale nie jest ekonomia, ale właśnie zapędy totalitarne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Puar nie do mnie to pisałeś wiem. Tak mi się zachciało napisać parę zdań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium