SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
No jak to co? Dziś w Izraelu nie rządzą Semici i nic wspólnego z Semitami nie mają A trąbią o "antySemityźmie" i jadą na Polske no sorry

https://wolna-polska.pl/wojna-z-chrzescijanstwem/jezus-byl-palestynczykiem-i-dlaczego-jest-to-wazne polecam


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-03-12 22:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Teraz mówisz o Izraelitach (mowa o mieszkańcach państwa Izraela, nie potomkach Jakuba vel Izraela), którzy wyznają judaizm. Pochodzenie religii nie implikuje narodowości i pochodzenia danej osoby. Ja, będąc Polakiem mogę "przejść" na judaizm, a powiedzmy Semita może zostać chrześcijaninem. A to, że słowo antysemityzm nie jest używane jako określenie wrogiej postawy przeciwko Semitom, a żydom (zwróćcie uwagę na to, że napisałem to z małej litery - pisząc z dużej miałbym na myśli członka narodu żydowskiego, tutaj wyznawcę judaizmu) to jest to zwykły paradoks językowy, jakich wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
SzK
Teraz mówisz o Izraelitach (mowa o mieszkańcach państwa Izraela, nie potomkach Jakuba vel Izraela), którzy wyznają judaizm. Pochodzenie religii nie implikuje narodowości i pochodzenia danej osoby. Ja, będąc Polakiem mogę "przejść" na judaizm, a powiedzmy Semita może zostać chrześcijaninem. A to, że słowo antysemityzm nie jest używane jako określenie wrogiej postawy przeciwko Semitom, a żydom (zwróćcie uwagę na to, że napisałem to z małej litery - pisząc z dużej miałbym na myśli członka narodu żydowskiego, tutaj wyznawcę judaizmu) to jest to zwykły paradoks językowy, jakich wiele.

Ty będąc Polakiem /Chrzescijaninem NIE MOŻESZ przejść oficjalnie na Judaizm(tzn.teoretycznie możesz ale w praktyce jest inaczej ,poczytaj o konwersji), a co do tych pseudo Hebrajczyków ,to po co w takim razie używają okreslenia "antySemityzm" , tu bardziej pasuje "antychazaryzm" albo "antyżydyzm" to tak jakby np .Polacy krzyczeli o "antygermanizmie" czy "antynordycyźmie" bedąc Słowianami,gdzie tu logika?. Btw i tu wlaśnie( w Palestynie) jest jest najlepszy przykład przejęcia nie swojej ziemi przez uchodźców tak ,tak panowie








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-03-13 22:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może !
wg. prawa kanonicznego nie można przestać być chrześcijaninem (bo sakrament wywiera niezatarte piętno ... bla bla bla )
wg. praw żydowskich każden jeden może zostać żydem ( i bedzie sie liczył ! )
wg. mahometan każdy może się przyłączyć ( a ludzie " księgi" wynagrodzeni zostaną w w dwójnasób ) ale nikt odejść nie może ... tz. może ale bez głowy

i teraz zagadka kt"u"re "możenie" jest prawdziwniejsze tak na 100% w przypadku konwertyty skoro wszyscy twierdzą że oni są "najprawdziwniejsi" a reszta tylko kit wciska ?!

takie p******enie ... pycha i zawłaszczenie woli wolnej
a przecież na Obraz i Podobieństwo jesteśmy stworzeni !!!
i nie z wyglądu i charakteru ( bo jak Bóg do nas podobny ... to nie daj Boże ! )
tylko z duszy nieśmiertelnej i wolnej woli
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zmarł Stephen Hawking...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Smutna informacja :( Niesamowity człowiek i wielki umysł. Ogarniał takie rzeczy, które nam wydają się zupełnie nie do pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W końcu się dowiedział/dowie czy Bóg istnieje albo i nie bo trochę o tym mówił

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Umarł w dzień narodzin Einsteina. Ciekawe czy dzisiaj na świat przyszedł geniusz, który rozwiąże nierozwikłane zagadki fizyki współczesnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda wielka ... ale twardziel był i farciarz ... 76 lat !!!
zdrowiusieńki chłop tyle żyje i umiera i dobrze !
ba ... 67 ma i kojfnie i normalna rzecz ... a on ?!
zawziął się i nie dał się
niech mu ziemia "nieważką" będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
BlacCat
Może !
wg. prawa kanonicznego nie można przestać być chrześcijaninem (bo sakrament wywiera niezatarte piętno ... bla bla bla )
wg. praw żydowskich każden jeden może zostać żydem ( i bedzie sie liczył ! )
wg. mahometan każdy może się przyłączyć ( a ludzie " księgi" wynagrodzeni zostaną w w dwójnasób ) ale nikt odejść nie może ... tz. może ale bez głowy

i teraz zagadka kt"u"re "możenie" jest prawdziwniejsze tak na 100% w przypadku konwertyty skoro wszyscy twierdzą że oni są "najprawdziwniejsi" a reszta tylko kit wciska ?!

takie p******enie ... pycha i zawłaszczenie woli wolnej
a przecież na Obraz i Podobieństwo jesteśmy stworzeni !!!
i nie z wyglądu i charakteru ( bo jak Bóg do nas podobny ... to nie daj Boże ! )
tylko z duszy nieśmiertelnej i wolnej woli


No własnie dlatego użyłem sformułowania "teoretycznie" konwersja na Judaizm (wg syjonistów) trwa bardzo długo ,i nie każdy ją przechodzi ,juz o obrzezaniu nie wspominając,z Islamem i Chrzescijanstwem jest łatwiej, poza tym syjonisci nie traktują zbyt dobrze konwertytów,nie wiem czy ktos z was był w izraelu(syjonistycznym), ale tam plują (ortodoksy)na Chrześcijan,tak ,tak to prawda,robactwo ussmańkie które jest nie u siebie sie rozpleniło , i to trzeba tępic, jakby ich nie było to ni byłoby tylu wojen

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-przygotowaly-sie-na-kolejne-bombardowania-w-syrii poczytajcie wpisy pod artem. 100% racji, i ja nic z tymi "wpisami" nie mam wspólnego, po prostu wielu Polaków otworzyło oczy na zbrodniczy i bandycki usrael




Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-03-15 00:07:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium