SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
Zbliża się sylwester, dla wielu (jak i dla mnie) wiąże się to z alkocholem No właśnie, jak u was z tym będzie ? zamierzacie pić, czy w ogóle nie będziecie ? Jestem w 49 dniu i jak dotąd omijałem trunki Teraz na pewno się nie obejdzie. Ma ktoś doświadczenia z picia podczas kuracji ? Jak sie twarzyczka zachowuje, jak organizm reaguje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
do szzzt_prrr
ja jestem w siódmym tygodniu kuracji. Wypiłem raz browca i trochę szampana a na drugi dzień byłem tak osłabiony a kaca jakiego miała chyba mój organizm nie przyjmuje naranie alko ale pewnie na każdego inaczej zadziała. Teraz też w sylwka musze wypić przynjamniej szampana.

Czy stosujecie jakieś kremy, maści na te przebarwienia bo one mnie dobijają ciągle czerwone niewspominając o twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Witam wszystkich "towarzyszy niedoli" .(zwrot zapozyczony) :)
mam jedno wazne dal mnie. Stan moejj sóry poprawia sie bez uzycia narazie IZOTEKU ale boje sie nawrotu. Mam trądzik o średni- słabym przebiegu. Nie wiem jak go dokladnei okreslic. ALe i tak szpeci twarz. Przechodzac do pytania/. Cyz moge w takim stanie tj. srednio- slabym tradziku brac izotek. czy zadziala szybciej niz u ludzi z ciezkim tradzikiem . Prosze bardzo o odpowiedz. Nie wiem co mam robic. THX

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
A i jeszcze jedno?? od czego wkoncu zalezy dawka przyjmowanego leku (IZOTEKU) od wagi? czy od wagi i stanu cery. Chce takiej pewnej i smialej odpowiedzi. BO zauwazylem ze sa rozne opinie. Potrzebuje eksperta albo osoby kompetentnej. DZINKS. :

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42
nie mogę się zarejestrować(?)

Matka1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Do rozoomek
Hmmm.... Przynajmniej wiekszosci z nas dermatolog zlecil badania przed braniem leku. Nio ja bym opitolil tego twojego dermatologa za cos takiego, widac kolo nie ma doswiadczenia w przepisywaniu tego leku. Ktos moze umrzec z jego nieodpowiedzialnosci.....

Do prosac
Yyyyyy.... Chyba zaszla jakas pomylka bo ja mialem badania robione i wyszly rewelacyjnie. To rozoomek napisal ze jemu dermatolog przepisal Izotek bez zadnych badan....

A jesli chodzi o mnie to juz 8 dzien na Aknenormin. Dawka 40mg przy wadze 60kg i 180cm wzrostu. Wysychaja mi strasznie usta ale daje sobie z tym rade, a także pojawil sie upierz :/ I mam strasznie sucha skóre...
Pozdrawiam.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Zapomnialem dodac ze wyskoczylo mi pare dorodnych okazów na twarzy. :( A jutro ide na impreze....Wiecie moze jak to zamaskowac. Plis, pomozcie mi. =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
Bartoszek najlepiej to korektorem sobie zamaskuj albo jakiś flui dobry jest z erisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1231
Dzieki Damcioo, spróbuje urzyc korektora. Mam nadzieje ze pomoze... =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
Witam wszystkich.
Dziś mija mi 17 dzień stosowania IZOTEK-a. Mam 23 lata, a moje problemy z trądzikiem zaczęły już się w dzieciństwie (i chyba jak i każdemu z was bardzo dokuczają - mi niestety do tej pory). Walkę z nim rozpocząłem parę lat temu stosując różne maści, kremy (Benzacke, oraz inne środki dostępne bez recepty), jak można było się spodziewać bez większych rezultatów. Jedyne, co zaobserwowałem to zmniejszenie wysypu w okresie zimy.
W sierpniu tego roku postanowiłem udać się do specjalisty (pani dermatolog), która przepisała mi tabletki Unidox Solutab oraz żel Isotrexin (mówiła, że to kuracja 3 miesięczna). Po 20 dniach (07-09-2005) kolejna wizyta i znów tabletki Unidox Solutab oraz płyn do przemywania Davercin 2,5%. Następna wizyta (26-09-2005) i znów te tabletki oraz żel. Już prawie 2 miesiące od pierwszej wizyty (14-10-2005) i znów tabletki Unidox Solutab oraz nowy żel Differin (oczywiście do tego czasu zero poprawy). I znów kolejna niedająca poprawy wizyta u pani dermatolog (07-11-2005) i oczywiście te same lekarstwa, czyli Unidox Solutab oraz żel Isotrexin. Następna wizyta (25-11-2005 czyli powinien być już koniec tej kuracji a moja twarz powinna być ok - ale niestety) - pewnie domyślacie się, co zostało mi przepisane (Unidox Solutab oraz żel Isotrexin). Ostatnia wizyta (13-12-2005 - miałem dosyć już tych tabletek, więc zasugerowałem pani doktor zmianę), zaproponowała mi IZOTEK (jedną tabletkę dziennie przy wadze 80 kg - dawka trochę mała ja na moją wagę, ale może, dlatego że miałem zacząć je łykać bez robienia przerwy po nieudanej poprzedniej kuracji). Po około 1,5 tygodnia zaczęły się opisywane przez was objawy tj.: wysychające usta, łupież, ale najważniejsze to, że moja twarz zaczyna zmieniać wygląd (aż siebie zaczynam nie poznawać). Trądzik zaczął znikać, wprawdzie pojawiają się pojedyncze wypryski, ale tak szybko jak się pojawiły tak szybko znikają. Jak do tej pory żadnych skutków ubocznych (czuje się ok), w trakcie tej kuracji parę razy spożywałem alkohol wszystko było ok (bynajmniej w moim przypadku). Po 10 stycznia jadę na kolejną wizytę i mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Za 30 tabletek IZOTEK-u zapłaciłem 214 zł. Po przeczytaniu ulotki trochę się zraziłem (wiecie te wszystkie ostrzeżenia i środki ostrożności). Trochę się zdziwiłem, że pani doktor nie skierowała mnie na żadne badania (jedyne, co powiedziała, że w razie niepokojących objawów przerwać przyjmowanie leku i niezwłocznie zgłosić się do niej). No cóż, zaufałem jej i póki, co nie żałuje.
Pozdrawiam wszystkich oraz życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium