SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 212258

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję na sobie tego CC, przynajmniej na amatorskim poziomie (może nie do końca poprawnie, ale mniej więcej). W środki też tak do końca nie wierzę, nic nie zastąpi ciężkiej pracy i diety.. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Łodzianin a na slinie co wcinasz?

Slyszalem kilka calkiem roznych opinii nt tych bialek sfd



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-02-16 15:45:14

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
rkarpinski
Ja mam teraz malinowe WPI ze Sciteca. Kupiłem od razu 4kg i przynajmniej smakowo bardzo sobie chwalę. Póki jestem na takim poziomie zaawansowania a nie innym nie wnikam w aminogram.

scitec smakowo rewelacja ale jak dla mnie trochę za słodkie pewnei na redukcji bym nie grymasił :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
testozaur
rkarpinski
Ja mam teraz malinowe WPI ze Sciteca. Kupiłem od razu 4kg i przynajmniej smakowo bardzo sobie chwalę. Póki jestem na takim poziomie zaawansowania a nie innym nie wnikam w aminogram.

scitec smakowo rewelacja ale jak dla mnie trochę za słodkie pewnei na redukcji bym nie grymasił :P

skint ja robiłem cos na podobieństwo cc efekty masz w zdjęciu profilowym jak zaczynałem była spora oponka bez zarysu mięśni w tygodniu miałem nisko węgiel dużo aero 4=5 trenigów silowych do każdego aero w koncowym etapie do 45-50 min podbijałem wegle w week ale aero też wtedy było i nie zawsze czysto tez ładowałem jak psycha siadała to pakowałem wszystko :) ale na drugi dzien sylwetka z innej bajki pekaty nabity na maxa :) niestety wody tez zawsze podeszło ale przy regularnych aero bym sie nie martwił leciało 250 testa week i 100 winka na koniec wsumie ok 4 miesiecy byłem na bombie ale tak z 10 tyg to naprawde zpaierdzielałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
chciałem edytowac ale cos nie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dziękuję testozaur za podpowiedź. Bardzo mi się przyda. I nie śmiać mnie się tu, że "dziadek" chce robić formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
niema innej opcji jak zpaierdalac i ogarnac miche ja tak na czuja to robiłem jak juz czułem że mega słabne i ssanie na zarcie było nie do ograniecia to jeden dzien dowlaiłem wungla i bylo ok i od nastepnego dnia dalej jazda zadnych mega spalaczy nie używałem tse z olimpu kawa i tauryna przed treningiem i na poczatku ripped freak zadnych aminokwasów bcca nic tylko żarcie czasami bialko wypiłem ale tez nei coodziennie bardzo dobrze robiły mnie aeroby na czczo po nich widziałem duzy progres wsiadałem rano na rower i heja po okolicy górki nie górki deptałem ile sił w nogach az pot do oczu sie lał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Ja myślę dołożyć clena do cyklu z propa, npp/trena, wina. Jeszcze clena nie brałem, mam próbkę (parę tabl to spróbuję jak na niego reaguję). Dieta oczywiście też. W sumie już teraz jem czysto, obetnę węgle, zmniejszę tłuszczę i będę obserwował co i jak. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jak Ci clen nie podejdzie, to stestuj Sally, u mnie sie sprawdza o wiele lepiej, nie dosc ze produkt apteczny, to nie odczuwam takich sajdow itp, ja np na rozlatanych rekach nie zrobie treningu - brak sily, na sally trenuje mi sie super.

ps. na dniach jeszcze stestuje jak dziala ECA domowa.. to tez dam cynk jak cos u mnie kazdy bardzo chwali porcje 50 efki z kofeina i aspirina..

ps2 nie zebych sie chcial wtracac, ale jak bedziesz cial, to pierw ucinaj tluscze, dopiero potem wegle, tak sie to przynajmiej u mnie sprawdza, bo uciecie odrazu wegli zle na mnie wplynelo nie raz.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-02-16 21:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
j.w też w pierwszej kolejności obciąłem tłuszcze wczesniej robiłem redukcje nia wyższych tłuszczach i nie było tego efektu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

WHEY premium