SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
no to masz gorzej

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Wrong, przypomniała mi się moja kolezanka w liceum żeby schudnąć jadła wate kosmetyczną z kisielem. A wieczorem czyścila się herbatami z synesu czy czegoś tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Bylam kiedys na terapii dla ludzi z ciezka depresja, to wszyscy siedzieli w kolko i sie kvrva uzalali nad soba i tylko dwie osoby z tego towarzystwa zrobily cos ze soba, ja i jedna laska, reszta pozostala w bagnie i pyerdoleniu w kolko. Ja podzielam zdanie Izy i Marty, ze ludzie maja problemy i zyja.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Hm. Moja terapia mnie ocuciła, kiedy zaczęlo mi za dużo kasy ubywać z konta :P Wtedy stwierdziłam, ze już nie mam depresji i nagle życie nabrało barw. A tak serio, to psycholog mi pomógł - wyleczyłam swoje fobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Zgadza sie. A tak w ogole moj terapeuta ma dosyc mieszany stosunek do skutecznosci terapii grupowej... Bo wlasnie ludzie sie nakrecaja na 'glaski' a to nie o poklepanie po plecach chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ja bylam w szpitalu, wiec to taka bardziej seriozna terapia. jednakowoz nalezy zapyerdalac, trzymac miske i nie jeczec. oto opinia osoby doswiadczonej w temacie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dzień dobry

Chyba schudłam na regeneracji, wyszły mi dwie dodatkowe żyły na podbrzuszu

Byłam na baletach wczoraj, ale czułam się jak piąte koło u wozu - 2 pary i ja a miał być babski wieczór

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Miałam w życiu taki okres, że też musiałam zacząć korzystać z porad pedagoga szkolnego i psychologa. Wszystko było ładnie cacy, do momentu, w którym nie zauważyłam, że bez wizyty u psycho nie jestem w stanie funkcjonować normalnie, uzależnienie jakieś czy coś. Ale na szczęście wyszłam na prostą z sobą całkiem szybko.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Saida, o to chodzi. Ja tez chodzilam na indywidualne i po 2 latach (rozni terapeuci) zauwazylam, ze pyerdole w kolko to samo a nie robie nic ze soba. A potem sie okazalo, ze jak trzeba wziac sie do kupy i zrobic cos, osiagnac to i bez terapeuty dam rade, tylko trzeba skonczyc z pyerdoleniem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Otóż to! A wielu ludzi idąc na terapię liczy, że dostanie od psychologa gotowy przepis na udane zycie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium