SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Za późno. Przed chwilą, po posiłku potreningowym łyknąłem ostatnie 2 kapsy.
Nie będę się czuł jak nic... śmierdzącego choćby. Zjadłem już trochę efki, nie bójcie się o mnie. Pierwsze pudełko Thermala w życiu zjadłem w dużo większych dawkach też bez zejścia i było jak najbardziej ok.

Trening po 15:30. Dodam, żę będzie to już przedostatni trening nóg. Za tydzień, tuż przed wigilią, ostatni, też mniejszy objętościowo, ale na dużych ciężarach - to pozwoli utrzymać mięśnie w formie podczas regeneracji.

Jeszcze co do uda, to tą fotką bym się nie sugerował. Zrobię porządne na koniec testu.

I masz rację FU - u mnie bez efki nie ma cięcia hrhr. Tak już się nakręciłem.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
a jest ktos w stanie wyjasnic takie dzialanie efki?? brak zejscia = klapa?? tylko priv., zeby spamu nie bylo wiecej

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Trening zacząłem trochę później, stąd wypis dopiero teraz.
Nogi są mi lekkimi.

==============================================================================================
Poprzedni trening nóg i barków - strona 57 - https://www.sfd.pl/temat298736-strona57/ 

WYPIS Z TRENINGU:

Barki:
1. Unoszenie bokiem - 10x11kg, 10x15kg, 10x17kg, 5x19kg!, 12x12kg
2. Wyciskanie zza karku - 8x50kg, 6x60kg, 5x65kg, 4x70kg!, 6x75kg!, 15x50kg
3. Unoszenie w opadzie stojąc 4x15 - 12kg/15kg/17kg/12kg

Nogi (uda + łydki):
1. Wyskok dosiężny obunóż - 1x30
2. Wyskok dosiężny jednonóz 1x15 (na każdą nogę)
2. Przysiady PEŁNE 7x6 - 50kg/60kg/70kg/80kg/90kg/100kg/110kg
3. Wspięcia na palce ze sztangą - 30x120kg, 35x130kg
4. Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 5x10 - 30kg/40kg/50kg/60kg/70kg
5. Patent na dwugłowe wg WODYNa - siedząc, bierzemy butelkę pełną wody i dajemy ją na przednią część jednego z kolan (noga zgięta pod kątem 90 stopni), zakładamy drugą nogę na butelkę i naciskamy, chcąc ją zgnieść; przytrzymujemy 5 sekund; wykonujemy 5 powt.; zmiana nogi; brak przerw - 4x5
3. Martwy ciąg na prostych nogach - 5x15 + 1x10 - 40kg/50kg/60kg/70kg/80kg/90kg(x10)


KOMENTARZ:

Barki: Dziś rekord w unoszeniu bokiem - ciężar sztangielki 19 kg, ale, co prawda, tylko na 5 powtórzeń. Wymagania, jednak, spełnione w 100%. Bolał mnie trochę prawy bark przy unoszeniu, ale jestem niemal pewny, że jakoś krzywo spałem, bo podobnie było dziś z plecami (prawy najszerszy). Wyciskanie zza karku dziś już zrobione jak należy i, jak widać, tu również poszedł rekordzik - 75kg na 6 powtórzeń, choć ostatnie już docisnąłem resztkami sił. Myślę, że mogę być z siebie trochę dumny. Unoszenie tyłem na niezłym zmęczeniu i 15 powt. z 15- i 17-kg sztangielkami w 4 seriach dało nieźle popalić.

Nogi: Naprawdę dobrze, że zamieniłem kolejność, bo po takim treningu jak dziś raczej nie miałbym ochoty pobijać rekordów, ćwicząc barki. Przysiady, jak widać, zakończyłem na 110kg... Podszedłem pod 120kg, ale byłem już zmęczony i po tym, jak przegięło mnie w przód, zrezygnowałem... a raczej, przyznam, bałem się podchodzić po raz drugi, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Imo, nie ma pośpiechu. W wspięciach, po ostatniej z***ce od WODYNa dziś tak nie szalałem i ograniczyłem się do dwóch serii po 30 i 35 powtórzeń z 120 i 130 kilogramami na plecach. W przysiadach z przodu, tak jak się spodziewałem, nie udało się dotrzeć do 90kg. Po piątej serii z 70-kg sztangą skończyła mi się benzyna i nie pojechałem dalej. Na koniec skatowałem dwugłowe ud. Martwy zakończony 90kg na 10 powt. więc myślę, że nie najgorzej. Byłoby lepiej, gdybym nie czuł jeszcze prostowników po zmaganiach z 132kg w środę.

==============================================================================================

Po treningu tradycyjnie gainerek z białkiem, a teraz poleci makaron z miarką czekoladowego MRM.

No i weekend.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5530
i gdzie patent z buteleczka na brzuch :>:) temat sledze i naprawde podziwiam :) efekty za***iste pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Będą, jak tylko WODYN znajdzie chwilę, aby opisać mi resztę.
Dzięki, że śledzisz.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Kurde, ja walcze o to, żeby poszczególne głowy było widać, a ty się już prążków nabawiłeś - sam idź w cholerę

Ja łydki robię wraz z ciągami, w górnej fazie wykonuję szybki wznios - o dziwo lepiej czuję wtedy łydki niż podczas trzymania sztangi na barkach, strasznie są po tym obolałe, tylko z równowagą mogą być problemy, więc ruch nie może być zatrzymywany.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Patrząc na zdjęcie z profilu, nie powiedziałbym, że masz z tym problem.

20 min temu zjadłem kolacyjkę. Została mi już tylko porcja MRM + ZMA przed snem.

Thermal już się skończył, także praktycznie 1-sza część testu jest zakończona, ale podsumowanie zrobię w następną sobotę wieczorkiem, bo i tak został mi ostatni tydzień zmagań z ciężarem.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Panie sedzio nie mam wiecej pytan...
Leniwy jestem... z ciekawosci ile kosztowalby taki cykl jak Twoj? Wiem, ze wszystko bylo za darmo ale ciekawi mnie to.
Ciekawe co dalo najwiecej. Dobry trening, dieta czy suplementacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
thiago

za free byl tylko thermal, stacki bialko + inne dodatki saib mial za wlasne $

calkowity koszt mysle ze z 550-650zł

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-12-15 22:26:59

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Oj więcej.
Koło tysiąca myślę.

Za free dostałem tylko Thermal, tak jak MDRAGON mówi.
Reszta ze swojego siana + wygrany w konkursie SFD Knockout.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem kolegi. łączenie odzywek

Następny temat

Co brać...

WHEY premium