SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 735020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Gryf już upatrzony jest może po weekendzie pojadę kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
Ja dzisiaj spróbowałem 40kg w 60s ale po wczorajszym treningu bica dzisiaj bardzo ciężkie to było. Mimo to zrobiłem 20 razy. Jutro spróbuję nagrać próbę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
Odnośnie stalowego XDM to jako pomysłodawca tej konkurencji pozwolę sobie wprowadzić małe modyfikacje że by cwaniacy z PKSu hahahaha nie mieli za dużej przewagi na tym swoim młotkowym gryfie. Modyfikacja będzie polegac na tym że łapiemy sztangę nachwytem i robimy uginania. Do ustalenia czy łapiemy z kciukiem czy bez? Może skoro ma to być stalowy XDM to propuje ze chwytamy bez kciuka czyli kciuk obok reszty palcy. Spróbujcie takie wykonanie i dajcie znać czy na początek dajemy 15 kg czy 20kg.hahahaha.Wiem że to są śmieszne ciężary ale tutaj nadgarstek jest słabszy i jest bardziej obciążony więc na początek nie będziemy szaleć z ciężarami że by nie nabawić się kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
Przypomnijcie mi kto miał taki głupi pomysł? Hahahaha. Dziadzia kłaniam się nisko w pas przed Tobą. Gratulacje. Założenie stalowego XDM było że kto w 5min zrobi 100powt to wygrywa, więc wygrałeś i pora zmienic konkurencje. Hahahaha. To ja się męczę na 12kg bo mi kontuzja nie pozwala na więcej a Ty tak ostro z grubej rury. Oj nie ładnie dziadzia, nie ładnie. Hahaha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
A tam przypadkiem nie było 20kg czy 30kg? Komentator sportowy nie pomylił się z tym ciężarem? Hahaha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
" Przy uważ z kim fruwasz "

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Komentator się pomylił faktycznie to było 20kg tak jak w tytule filmu.
XDM jak byś się naodbierał tyle pucharów w życiu co ja też miałbyś mocny chwyt młotkowy
A powaznie to my nie cwicząc dodatkowo chwytu mamy go od trzymania sztangi w długich seriach no i od poręczy gdzie musisz trzymać mocny uścisk ( przy najmniej ja bo inaczej łokcie bym stracił ).
Myślę że przy naszym wyspecjalizowaniu każde ćwiczenie z małym ciężarem by nam pasowało także nie wymyślaj tylko chwytaj ta się za te 30kg i wio 5min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
No dziadek pokazałeś klasę mistrzowska albo olimpijska XDM nie wymyślaj tylko jedziesz 30 kg i 40 kg bo Cie dziadek kopie jak chce haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862
... no właśnie kozaki
ja w "21" przy swojej masie aluminiowo - piórkowej open szans z Wami nie mam ale się zgłosiłem więc zrobiłem tylko że ustaliliśmy dwie konkurencje:
"21" jak pisałem bez szans ale bez walki się nie podam !!! hahaha i 30kg w 5min tak więcej Panowie Bliźniaki szanujmy się... Czekam na Waszą próbę 5min 30kg czy dacie radę wytrzymać całe 5min ze sztanga w łapach no i ile wykonacie ruchów
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium