SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
No ładnie, wiucha Cię na boki ten gryf ale wynik ładny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Wiucha nie wiucha ale Cie pykłem
Na wąskim nie bardzo mi sie dobrze robi za szeroki jestem i po barach jedzie gryf na spartanie ( pierwszy filmik) lepiej mi sie układa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Po prostu jestem dobrze wychowany i dziadków nie leję. Hahaha. Dziadzia to co robimy jak dobijemy do 50powt? Może od stycznia wyzwanie ze by w 5min zrobić 100powt lub zwiększamy na 40kg i próbujemy zrobić 50powt? Co o tym myślisz? Trzeba jakieś wyzwanie postawić na nowy rok.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No młodzieńcze to super bo z tym wychowaniem dzisiaj to róznie bywa
Powiem Ci że to 5min. mnie bardzo zainteresowało
To może byc hicior w wytrzymałościówce bo tu nie wiadomo czy sam chwyt wytrzyma pełny możliwy czas na próbę ( 5min.)
Na 40kg to ja za słabowity może za pare lat dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Skoro jestem inicjatorem takiego ciekawego pomysłu to jeśli byś organizował zawody w ciągu 5min to nazwij tą konkurencje stalowy XDM. Hahaha. No tutaj uchwyt też będzie się bardzo liczył bo nie każdy da radę utrzymać 30kg w dłoniach przez tyle czasu. Pamiętam że kilka razy miałem siłę robić dalej ale leciał mi właśnie uchwyt, więc konkurencja może być bardzo ciekawa. Ewentualnie możemy przejść na 35kg a dopiero później na 40kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Dziadzia ale my to chyba zbankrutujemy od tych treningów bo po 5minutach takiego treningu to więcej izotonika chmielowego będzie trzeba wypijać na lepszą regenerację bo w przeciwnym razie to się zajedziemy. Hahaha.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No młody dobrze prawisz chmiel i nie tylko ministerstwo sportu powinno nam coś odpalić bo te 5min. to tak jakby zahacza o Księgę rekordów Guinnessa
Możemy tak to nazwać "Stalowy uścisk XDM" bo uścisk to się wyrobi


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-10-31 15:33:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
5 min na 30 kg to będzie wyczyn mi chwyt leci przy 3 minutach a gdzie tam 5 min, ale z tym rekordem Guinnessa można się wpisać jako pierwsi haha tylko komisję trzeba powołać a to już papierkowa dłubanina i bardzo czepialscy są haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium