SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12273
Witam. Może i ja bym się przyłączył do Waszej zabawy :) Nigdy takiej wersji nie próbowałem a bicka ćwiczę zazwyczaj raz w miesiącu. W niedzielę może uda mi się zrobić mały test moich możliwości.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
XDM
Witam. Może i ja bym się przyłączył do Waszej zabawy :) Nigdy takiej wersji nie próbowałem a bicka ćwiczę zazwyczaj raz w miesiącu. W niedzielę może uda mi się zrobić mały test moich możliwości.


Zapraszamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Obstawiam jakieś 60- 65 kg ze zrobi obstawiać wyniki śmiało tu fortuny nie przegracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Kolega napisał że biceps ćwiczy raz w miesiącu czyli to nie jest jego priorytet więc zadecyduje jego waga ciała.
Dla zabawy pewnie będzie chciał wyprzedzic tym czasem ostatniego w rankingu myślę ze wpadnie nam tu wynik z 50kg.

Myślę żeby nam się temat ładnie ciągnął i zachęcał nowe osoby to może oprócz prób wstawiajmy też filmiki innych ćw na biceps które naszym zdaniem przybliżą nas do zaliczenia kolejnego obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
O tak targajmy duże ciężary A ja myślę że zrobi atak na 2 miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
To ja zacznę delikatnie


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
U mocne !
Filmiki " nie bicepsowców " myślę że będą troche inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Siłownię zamknięte, nie masz sprzętu w domu, można i tak na pakować bicka


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12273
wycwiel
Kolega napisał że biceps ćwiczy raz w miesiącu czyli to nie jest jego priorytet więc zadecyduje jego waga ciała.
Dla zabawy pewnie będzie chciał wyprzedzic tym czasem ostatniego w rankingu myślę ze wpadnie nam tu wynik z 50kg.

Myślę żeby nam się temat ładnie ciągnął i zachęcał nowe osoby to może oprócz prób wstawiajmy też filmiki innych ćw na biceps które naszym zdaniem przybliżą nas do zaliczenia kolejnego obciążenia


Staram się regularnie podciągać na drążku z obciążeniem a że wagę mam dużą to biceps musi u mnie ciężko pracować że by dokładać ciężaru dlatego biceps aż taki słaby na sztandze nie jest. Macham zazwyczaj na 50kg ale bez ściany, więc coś tam ciałem się czasami pomoże jak brakuje siły.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12273
Wy tu robicie na sztandze łamanej a ja na prostej, więc najpierw będę musiał przyzwyczaić się do nowych kątów ale spróbować mogę z ciekawości ile pójdzie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium