SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jak odczucia? Życiowa na nowym gryfie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jestem ciekaw ile bym na takim zrobił, czy łatwiej czy trudniej, uchwyt jest dosyć młotkowy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Trudno powiedzieć bo w sobotę robie to po WW a w czwartek jako pierwsze ćwiczenie moze dla tego wydaje mi sie w czwartek duzo lzejsze ( spartan ma jeszcze inny gryf na którym robię w czwartki ). Ale dla mnie ten chwyt na nowym jest za wąski następna próba będzie na szerszym chwycie w tedy będe mógł cos więcej powiedzieć . Ten wąski to faktycznie chwyt młodkowy. Dobry na jedno powtórzenie ale przy wielokrotnym już nie koniecznie .


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-10-16 21:59:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Ten pierwszy co mamy jest że tak powiem rozciągnięty , wykręca nadgarstki i w sumie utrudnia ruch zamiast pomagac osobiście kontuzji od niego się nabawłem
Nowy daje inne możliwości ale na wstępie środkowy łuk przesądzony za głęboki i można " ojcostwo skrzywdzić " ale po pierwszym treningu jak dla mnie chwyt młotkowy ogólnie git reszta okaże się w "praniu"

Mamy trochę odminne zdanie z wycwiel- em no ale cóż ja mam mnieszego bicka to stanę z tyłu


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2021-10-16 22:11:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Haha tylko dobry żel weź haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Faktycznie ten gryf co na zawodach był to jest tak kiepski że masakra, kilka osób też mocno narzekało na niego hehe ale ten wasz nowy nabytek bardzo ciekawy , muszę kiedyś jechać się na takim sprawdzić czy faktycznie na 1 powtórzenie będzie się nadawał bo słyszałem już różne opinie ale to chyba kwestia przyzwyczajenia się do niego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Dziadzia szalejesz na starość. Hahaha. I jak się robi na takim zgięciu? Też nad nim myślałem ale w końcu kupiłem bardziej klasyczny. Ile kg ma ten gryf?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Pierwszy raz miałem tak wygięty w łapach ocenię po kilku próbach .
Waży 9kg . Talerze też zważone wszystkie wszystkie perzeważone po 20 - 30dkg już wiem dlaczego na zawodach łatwiej mi się wyciska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Miałem kupować ten sam co Wzorek i od tego samego sprzedawcy ale Wzorek nie był do końca z niego zadowolony bo gryf miał luzy a innych już wtedy nie znalazłem w przystępnej cenie, więc odpuscilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium