SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 735050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Obracaj obracaj bo u mnie 58 x co prawda z 25kg i w 2min. ale bądź czujny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39646
No piękny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
25kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Nie ! o 1kg więcej dla mnie to narazie duzo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39646
Ale zaszalałeś pięknie bestia się rodzi z Ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
To muszę zrobić kolejną próbę bo miałem o 5kg mniej ale trochę za dużą mam stratę. Fakt że robiłem podczas gorączki. Muszę się wybrać do Goldberga i zrobić kolejną próbę bo na jego gryfie jest łatwiej czyli na wąsko mimo że tego nie ćwiczę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
XDM ja robiłem na 5kg mniejszym obciążeniu od Was bliźniaków na 26kg .
Czy Ty się zaszczepiłeś bo jest po tym pewne otępienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
wycwiel
XDM ja robiłem na 5kg mniejszym obciążeniu od Was bliźniaków na 26kg .
Czy Ty się zaszczepiłeś bo jest po tym pewne otępienie .

Zaszczepiłem się ale nie na to co myślisz.hahaha tylko na tęższa i o dziwo po drugiej dawce miałem gorsze skutki uboczne niż na covid. Hahaha. To była masakra ale mimo tego zgodnie z obietnicą podjąłem się próby u Goldiego i wyszło lepiej niż u mnie kilka dni przed szczepieniem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 863 Napisanych postów 1050 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12412
XDM
wycwiel
XDM ja robiłem na 5kg mniejszym obciążeniu od Was bliźniaków na 26kg .
Czy Ty się zaszczepiłeś bo jest po tym pewne otępienie .

Zaszczepiłem się ale nie na to co myślisz.hahaha tylko na tężca i o dziwo po drugiej dawce miałem gorsze skutki uboczne niż na covid. Hahaha. To była masakra ale mimo tego zgodnie z obietnicą podjąłem się próby u Goldiego i wyszło lepiej niż u mnie kilka dni przed szczepieniem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium