SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dzięki za materiały szkoleniowe .
Jeden i drugi ( filmiki od goldberga ) boje nie zaliczone ruch bioder w pionie . Pierwszy przypadek aż przejaskrawiony drugi widoczny.
To właśnie było poruszane na szkoleniu naszych sędziów u nas to nie przejdzie . Jeżeli ktoś się decyduje na lekko ugięte nogi to do końca do komendy " stojak".
Myślę że rozszerzymy komisję sędziowską do 3 sędziów ( 2 bocznych i środkowy ). Bój zaliczony gdy wszyscy trzej sędziowie zaliczą czyli 3:0 .

Espe ale z Ciebie kawał chłopa jest
No ciekawie będzie jeżeli się oczywiście wybierasz do Wrocka .
Tak czy siak goldberg zasuwaj ,zasuwaj !

Uginanie ramion w ścisłej formie max
1 goldberg -78kg
2 espe - 76kg
3 XDM - 68kg
4 Aleksander - 56kg
5 WZOREK - 55kg
6 wycwiel - 50kg
7 jsdolan - 47kg
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No pokazał chłopak klasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Espe jak Ci się robiło na tym gryfie? Bo podobno na nim można najwięcej wykręcić wynik? Też muszę na takim sprobowac i zobaczyć ile można zrobić, napewno bezpieczniejsze dla nadgarstków jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Chłopak grubej kości ma warunki duże lepsze niż ja, moje chude Witki, słabe nadgarstki ale zasuwam zasuwam ile wejdzie zaraz rybe wsunę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27176
Nie łapałem tym chwytem młotkowym bo słabiej by było. Tak samo złapałem jak w domu. Nie zmieniałem już gryfu bo go zważyłem i nie chciało mi znów ważyć innego. Waga robi swoje może do wakacji trochę mniej mnie będzie. Nie czuje się na silach żeby startować w zawodach na chwile obecna.

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Ile wazysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Mnie ciekawi ten chwyt młotkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ha ha espe Twa skromność jest proporcionalna do Twojej postury
Jak nie Ty to kto nam goldberga poskromi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
No właśnie w Tobie nadzieja zostałeś jedynym kozakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Chłopak grubej kości ma warunki duże lepsze niż ja, moje chude Witki, słabe nadgarstki ale zasuwam zasuwam ile wejdzie zaraz rybe wsunę


Na siłę , tylko czerwone mięsko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium