SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 735186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Sam ciekaw jestem który wariant będzie lepszy Aleksander w strong mena się bawi hihi ale wiesz cicha woda może nas zaskoczyć jeszcze hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Ale to Wielokrotne mnie mocno ciekawi po zawodach 12bruszam z treningami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Teraz warszawskie koksy się testowali przy ścianie na ilość razy połowa ciała najlepszy 12 razy ale plecy odrywali od ściany hehe ja dziś 60 na koniec wziąłem 10 razy a chłopaki są mega mocni w podciaganiu z ponad 60 podciągają się nachwytem więc na bicka to im się jakoś nie przekłada hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Halo Wrocław jak mnie słyszysz zbliżamy się wielkimi krokami haha ciągniemy duże kalibry bicki zarzniete ale jeszcze daje rade


?feature=share
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Jeszcze pociągniemy parę kg więcej


?feature=share
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
Słyszymy ale u nas na stojaco a nie na siedząco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Droga daleka musiałem usiąść by odpocząć haha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 881
Siema

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 881
Chciał bym wystartować zawody, a bardziej przygotować sie pod nie. Nie trenowałem nigdy typowo pod rekord w strict curl

polecicie jakiś fajny plan?

Treningi są jak mycie zębów. Nie myślę o nich. Po prostu to robię. Decyzja została podjęta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7256 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39667
Tu każdy dopiero zaczyna próbować sił w strict curl ciężko co kolwiek doradzić, każdy jest w tym temacie laikiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium