SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody strict curl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7249 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39620
Jak widzę gości po 110 czy 1w0 a nawet 130 kg jak bicka robią na sztandze 100 kg bujając ciałem a przy ścianie nawet 70 nie ruszyli to wydaje mi się że 75 kg duzy wynik ale z drugiej strony myślę tak samo jak Espe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27196
Larry to mistrz w 3boju tutaj się bawi z najlepszymi. Siłowanie na rękę w dużej jak nie największej mierze taktyka technika i cwaniactwo.
wycwiel - dziekuje sytuacja jest dynamiczna mysle ze 2-3 dni w domu i od poniedziałku będą mógł wrócić do życia.

Jest wiele silnych osob w PL co juz pokazane bylo na kanale Stalowego. A to tylko garstka. Sadze ze wyniki powyżej 100kg są jak najbardziej osiągalne.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2021-02-04 21:44:13
2

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
O kurcze to ja zupełnie nie w temacie ale na zawodach pod ścianą stanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27196
Wpisz w YT - OCENIAM SIŁĘ RAMION WIDZÓW! *ile podnieśli na biceps?* :D
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7249 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39620
W trojboju może mistrzem jest ale w armwreslingu jest nikim ważnym, to tak samo jak by na zawody w armwreslingu przyjechała cała Polska śmietanka strong menow i raczej zajęli by ostatnie miejsca tak się siła statyczna przekłada na stół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27196
Polski strongman Radzikowski dobrze dawał sobie rade w siłowaniu na rękę nie wiem co on tam wygrał ale coś na pewno. Swoja droga Larry to już celebryta i na pewno głośniej dzięki niemu zrobiło sie w branży fitness o armwreslingu wiec jakoś się do tego sportu przyczynił. Co nie zmienia faktu ze masz racje i nie jest on mocarzem w tej dyscyplinie. Ja zawsze miałem dziwnie, bo jestem leworęczny i o ile większość zabaw na lewa wygrywałem to na prawa bywało rożnie. Mowie oczywiście o siłowaniu typowo dla zabawy bez stołu specjalnego itp. :D
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7249 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39620
Z polskich strong menow to jedynie Tomasz Zochol był dobry na rękę Radzik niestety na poważnych zawodach nie był, wygrał coś na akademickich Mistrzostwach i był 4 na Łódzkich zawodach jeszcze Gabriel Kowalczyk vice mistrz świata próbował sił na amatorskich MP i był dopiero 19 na 63 zawodników reszta z Pudzianem na czele nie chcieli się siłować gdyż bardzo ich przyczepy bolały bo jak warka strong ruszyła to często się próbowali i szybko się wyleczyli jedynie Zochol miał mistrza Polski zawodowców w ciężkiej kat ale to też mu zajęło parę lat jak skończył ze strongmensmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7249 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39620
Stalowy Szok przesadził mocno ten co wygrał to żaden mistrz Piotr jest tuż za czołówka ale trzeba mu przyznać że piekielnie silny jest to zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4579 Napisanych postów 7249 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39620
To w stalowym szoku 4 miejsce bym miał hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz POWERLIFTING , BENCH PRESS , DEADLIFT pozostałych federacji - 2021

Następny temat

Kalendarz różnych imprez 2021

WHEY premium