SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post w alternatywnej drodze!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
zyje ale zaraz do pracy sie zbierac. wpadłem tu bo akurat robiłem zakupy w sklepie sfd i zobaczyłem twój nick.
lece do pracy.

zdr.

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2009-10-25 13:15:32

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
odezwij sie kiedys na gg to pogadamy. moj nr chyba masz a jak nie to wysyłam ci na priv bo ja twojego nie mam...

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
A WIEC W TAMTYM TYGODNIU MIAL BYC 1 TYDZIEN SLITOWSKIEGO CYKLU 10 tek. W poniedzialek trening wykonalem, jednak we wtorek i czwartek moja glowa wolala ja chce FBW. I tak od piatku robie FBW. Po prostu do treningu split zaczolem sie zmuszac. Nie znaczy ze nie bylo by zadnych efektow, ale napewno nie bylo radosci z treningu jaka ja oczywicie potrzebuje. Tak wiec jade teraz intuicyjny FBW na najbardzej zlozonych cwiczeniach. Pociagne go jescze bo jestem na nie za wysokich ciezarach. Poznie jzrobie rotrzenwoanie i zaczne HST lub kolejne FBW.

to wycinka z moje dziennika. Kilobb chyba ,moje treningi ida w Twoim kierunku. Starosc nie radosc lol. tylko sie nie obiedz i nie upij z radosci

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-10-28 15:27:08

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja po kazdym SD mam kryzys bo wygladam jak cien siebie sprzed SD.
Nie ma sensu wkladac duzo skoro po 2 tyg jest kicha.
Dlatego przestalem zajmowac sie kulturystyka na serio i robie minimum do zachowania jakiejs tam sylwetki.
Co do obzerania sie to wciaz nie mam diety ale wyeliminowanie chleba dalo mi zejscie do 90 kg :)
Jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
elo
..Ja po kazdym SD mam kryzys bo wygladam jak cien siebie sprzed SD.kilobb,zastanawiałeś się może nad tym że to tylko kwestia postrzegania i samooceny.nie sądzę żebyś w tak krótkim czasie aż tak marniał
proste ćwiczenie kiedy spojrzysz w lustro i pomyslisz że jesteś bee.idź pobiegać 30min,weź zimny prysznic lub kąpiel i wtedy ponownie przyjrzyj sie sobie (wciągając lekko brzuch i wyprężając klate ;) i wiesz co -czssami aeroby lepiej pompują niż hantle i sztanga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ale po pirwszym treningu 15 wszystko wraca do normy.
To tak jakbym byl stale napompowany w czasie cyklu.
Ale tez kwestia samooceny napewno. Cos jak anoreksja tylko, ze w druga strone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A:
przysiad
uginanie nóg na maszynie
wyciskanie płaskie
ściąganie linek na bramie (klatka)
wiosłowanie podchwytem
ściąganie linek wyciągu (triceps)
wyciskanie sztangielek stojąc
unoszenie ramion bokiem



B:
MC
prostowanie nóg na maszynie
wspięcia ze sztangą stojąc
przenoszenie sztangielki
drążek podchwytem
wyciskanie żołnierskie
unoszenie ramion w opadzie
coś na bicepsik

Czy coś takiego się nadaje na HST, czy lepiej poprzestać na 3x8?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
..Cos jak anoreksja tylko, ze w druga strone ;)
dokładnie.dodam tylko że kiedy sobie to uświadamiam to dolegliwość że tak powiem staje się mniej dokuczliwa
i tak na koncu tej drogi czeka nas 0X0,jesli kojarzysz o co chodzi.


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
Witajcie to moj 1 hst
Mc
klata lekki skos
wiosło
dipsy
sztanga sprzed głowy wycisk
podciąganie podwchwytem
ściąganie drążka do klatki
biceps sztanga stojąc(to cwiczenie dopiero od 10tek)

15stki 1s 10 2 s 5 2 albo 3 zoabcze jak sie bede czuł na siłach ;]

Dobry plan? z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1517
jest tu kto ? ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch ;/

Następny temat

POMOC :)

WHEY premium