SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post w alternatywnej drodze!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
A ja myslelme ze serie z mniejszym obciazenim powstaly po to zeby w piatkach robic wieksza objetosc bo po 1 czy 2 seriach miesien moze nie zauwazyc ze byl cwiczony.
Tak cos czytalem ale nie dam glowy.
Chyba ze myle drop sety z seriami dodatkowymi w piatkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Now a drop set doesn’t mean 1 set of reps. It means “repping-out” with lighter weight after your work-set. But in order to be a true drop set, you don’t rest after the work set. You perform your desired number of reps, in this case lets say 5. Then you immediately strip some weight from the bar and keep going without resting. Normally, you will strip the weight twice before “calling it good”. All the reps performed, including the work reps, should reach about 15-20

czyli tak na szybko, w drop sety rozkladasz na 3 razy , czyli zaczynasz 5 powtorzen, zmniejszasz nastepne 5, zmniejszasz nastepne 5. Powinienes sie miescic od 15 do najwiecej 20powtorzen.

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
cześć. moge z wami pogadać o pogodzie troche?
to zaczne...

...przydałaby się jakaś laska w dziale

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
no jasne, że by się przydała.

W dziale to może i by sie znalazła, ale fajnie gdyby i w spamie się uaktywniła.


a ja mam już gdzieś redukcję... od weekendu dałem sobie spokój. Waga i tak utrzymywała się na w miarę stałym poziomie. Chyba już znudzony i zmęczony redukcją bylem.

Odstawiłem spalacz i ... ćwiczy mi się lepiej, regeneracja też lepsza :) Jem więcej bo wytycznych redukcyjnych już się nie trzymam. Czasami nawet mnie przeraża ile jem.

Zacząłem też próbę ostatniego mikrocyklu dla 6 powtórzeń. Wczoraj zrobiłem pierwszy trening i spoko. Zobaczę jak będzie wraz ze zwiększającymi się obciążeniami, czy utrzymam ten plan (po 3 serie w prawie każdym ćwiczeniu, a ćwiczeń też trochę jest - ale ćwiczę ze względnie małymi obciążeniami).

Więc moje hasło na najbliższe dwa tygodnie to "walić redukcję". Najwyżej potem w ramach sd zrobię małą redukcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
siema cwicze teraz splitem i nadchodzi czas na rozmyslenia. łapy nie rosną, po treningu klata + biceps bolą mnie barki i triceps Koncze ten cykl splitem i wracam do HST. Priorytet szerokośc pleców i klata bez wyciskania tylko dipsy zakres powtorzen 12-8-4. 15 to dla mnie za duzo

Zmieniony przez - vivek3 w dniu 2008-08-06 12:00:17

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Tomasz od wszytskiego trzeba odpoczac, tym bardziej od redukcji. Ja tez teraz redukcje zmieniam na trening i diete intuicyjna. A za okolo miesiac planuje lekko na mase pojesc:)A co do splacza to ja tez po mikrocyklu 15tek wywalilem i sie czulem lepiej przez pozostale mikrocykle.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-08-06 12:11:19

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Witam po długiej przerwie kolegów z mojego ulubionego działu ;)

Raczej już mnie nikt tutaj nie kojarzyu bo ja z poprzedniej kadencji ale bawmy się i pijmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 103
czesc chłopczęta.

Jest tylko jedna prawdziwa ... Marysia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
cześć dziewczę, prawdziwa Marysiu.

Fajnie, że się uaktywniłaś. Dążysz do dużych mięśni, czy bardziej dziewczęce masz cele ??

Kogaion, to także mój ulubiony dział
a kadencje kadencjami, fajnie, że się uaktywniłeś. Czym więcej osób zaangażuje się w wymianę doświadczeń itd. tym ciekawiej i korzystniej dla nas wszystkich może być.

Kris, ja cały czas trochę intuicyjnie się odżywiam i ćwiczę. Nie wiem czy to najlepszy sposób czy po prostu nie chce mi się wyliczać kalorii i przeraża mnie precyzyjne planowanie posiłków. Treningi planuję a i tak te plany modyfikuję w zależności od innych czynników.

Co do redukcji to efekty się zatrzymały, a ja redukcyjnie to chyba tylko starałem się odżywiać (z aerobów zrezygnowałem). No i spalacz stosowałem. Więc to taka niby redukcja już była, bez aerobów. No i treningi dostarczały/ją mi bodźców raczej masowych, stymulują apetyt i większą ilość spożywanych pokarmów. Redukcje będę robił w okresach roztrenowania. Dwa tygodnie intensywnych aerobów, bardzo mało węgli i tłuszczu można trochę spalić. Myślę o takich cyklach treningowych: 6 tygodni treningów inspirowanych HST, 2 tygodnie sd i wtedy ewentualnie redukcja.

vivek3, jak ćwiczyłem treningiem dzielonym to zauważyłem, że najbardziej to mięśnie naramienne mi się rozwijały. A pracowały przy różnych ćwiczeniach, w zasadzie to na każdym treningu. To sprawiło, że idea ćwiczenia tych samych mięśni co drugi dzień wydała mi się bardzo sensowna.

I jak ćwiczyłem klatę, wyciskanie na płaskiej, to też czułem mięśnie ramion (tricepsy i barki może też trochę). W zasadzie to zupełnie inne mięśnie (niż piersiowe) sprawiały, że już ciężko było mi wykonywać poprawnie technikę.

A jakim planem ćwiczysz klatę, jakimi ćwiczeniami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Tylko dipsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch ;/

Następny temat

POMOC :)

WHEY premium