SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post w alternatywnej drodze!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
a ja nawet jak bym znalazł czas aby ćwiczyć częściej to 3 razy w tygodniu mi odpowiada i jak chcę więcej to wolę poćwiczyć dłużej za jednym razem niż robić 6 treningów krótszych w tygodniu.

No ale fakt faktem można się zastanawiać jaki sens w tym aby się przejmować mięśniami, czy bf'em. Dla mnie to jakieś hobby, ale traktuję to na poziomie amatorskim. Fajnie się czuję jak dbam o siebie a treningi i nawet drobne zmienienie nawyków żywieniowych tak właśnie postrzegam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Jak Tomasz.
Oczywiscie ja tez uwazam, ze 3 razy w tygodniu to optimum. W sam raz.
Ale mozna 2 godziny 3 razy w tygodniu a mozna 20 minut:) 3 razy w tygodniu.
A co do nawykow zywieniowych to moge si eposiwcic i to robie ale dla zdrowia a nie dla miesni. Dla mnie miesnie sa przy okazji a nie celem zycia.
Pozdro

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2008-09-03 22:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
j/w

Tylko ze z dieta u mnie jest inaczej.Trzymam jako taka diete szczegolnie dbajac o ilosc bialka.Ale oprocz tego nie moge sie powstrzymac od dodatkowych smakolykow dnia.

Treningi uwielbiam.ale nie mam tez tyle czasu by moc trenowac 6xtydz.chociaz bym bardzo chcial.wole przetrenowac te 3x tydz i w miare dobrze sie odzywiac.Wiec chlopaki zgadzam sie z wami w 100%/


Pepo to troche moim zdaniem inny rozdzial i nie mozna go porownywac do nas.Ma inspiracje stanac na scenie kulturystycznej i to mu sie chwali.Widac ze bardzo dobrze sobie radzi z godzeniem zycia codzinnego a zyciem kulturysty,

Ale takich jest malo ludzi jak on.

Szczerze to podziwiam go.Ale zeby nie bylo ze mu slodze to stary "koks" z niego

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Apropo koksow.
Rzadko ktory z dzialu doping ma ponad 40 w lapie. A wbijaja sobie w tylki tyle tego g... i niszcza zdrowie.
Niezle co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Kilob tacy o ktorych piszesz to zwykle osiedlowe ciecie ktorzy nie maja tyle samozaparcia w sobie i charakteru by pocwiczyc troche w naturalnych warunkach.Chca szybka i latwo napompowac sie i lazic pozniej po swoich masteczkach bujajac sie i zaczepiajac spokojnych ludzi.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Apropo koksow.
Rzadko ktory z dzialu doping ma ponad 40 w lapie. A wbijaja sobie w tylki tyle tego g... i niszcza zdrowie.
Niezle co?


U mnie na siłowni był koleś, który po 2-3 treningu (suchar masakryczny, na klatę chyba 30-40kg brał, jego waga pewnie podobna ) zaczął się pytać o gainery i kretę, a jak go po 2 miechach widziałem, coś o kłuciu przebąkiwał .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tacy ludzie sa i beda nie ma co nad tym dyskutowac.
nie ma co uogólniac bo to zakała działu doping a tematyka dzialu jest najszersza na forum - najwyzszy stopien wtajemniczenia i znajomosci organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
mnie smiesza goscie co jedza kupe supli a wygladaja jak pol dupy za krzaka a takich nie brakuje

2 piwa w piątek czy sobotę wieczór mi nie zaszkodzą. W końcu to nie MR OLYMPIA. Z innych używek nigdy nie korzystałem i nie zamierzam korzystać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
Paeł widze ze moj text skopiowales:> i chyba ten wyglad jak z pol dupy za krzaka to nie o mnie:>

Ja nigdy koksow nie wziolem i nie zamirzam wziasc poniewaz:

- zawsze jakos udawalo mi sie isc do przodu, byc coraz silniejszym
- cwiczylem w gronie w ktorym nikt z nas nie bral koksow
- zawsze bylem zadowolony z zycia i z tego co robilem ( po co to cos zmieniac )
- teraz jak nie ma diety a sa balety, to lekkie spadki sa, ale sila zawsze pozostaje, nie bawilo by mnie jeden miesiac wazyc 100kg nastpeny 80kg. Teraz jak spada to przwaznie tluszcz:)

A co do ozdywek, bialkowa jest dla mnie codziennym deserem bo slodyczy nigdy nie jadlem i nie jem. Jesc uwielbiam to gainer dla mnie odpada, Reszta, moze bez kreatyny no wielka akcja marketingowa. Nie mowie ze nie dzialaja, ale dzialaja cos tam dopiero jak dieta i trening dopiete sa na ostatni guzik.

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2008-09-04 15:55:05

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
Kilob tacy o ktorych piszesz to zwykle osiedlowe ciecie ktorzy nie maja tyle samozaparcia w sobie i charakteru by pocwiczyc troche w naturalnych warunkach.Chca szybka i latwo napompowac sie i lazic pozniej po swoich masteczkach bujajac sie i zaczepiajac spokojnych ludzi.

swieta prawda. zwlaszcza ostatnie zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch ;/

Następny temat

POMOC :)

WHEY premium