SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post w alternatywnej drodze!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
czy mozna na jednym treningu ustalic max dla wszystkich zakresow ruchow, albo jest jakis przykladowy wzor z ktorego moglbym obliczyc max dla 10 i 5 robiac tylko 15 ?? sprawa jest taka ze od poniedzialku chcialbym zaczac juz jechac z hst, ale tez po jednym treningu miec ustalone maxy, jest to mozliwe czy jednak ten jeden tydzien poswiecic na ustalanie maxow bo jestem po 7 tygodniowym splicie i tygodniu roztrenowania i ruszyl bym juz z pelna para
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
3 razy w tygodniu. Całość 6tyg albo 8 tyg (ostatnie dwa tygodnie 10tki z ciężarem takim jak przy 5tkach) + później odpoczynek do 10 dni.

15-stki


1.Przysiady 2 serie (dysponuję tylko ciężarem 40 kg, a przy przysiadach nogi czuję już przy 22 kg obciążenia więc od takiego zacznę) / Tutaj na zmianę MC co drugi trening

2.Dipsy 2 serie(tutaj na razie bez dodatkowego ciężaru myślę, że maks zrobię około 10 powtórzeń - reszta z nogami opartymi o krzesło)

3.Podciąganie się na drążku nachwytem 2 serie (szczerze mówiąc nie lubię podchwytu boli mnie nadgarstek 10-12 powtórzeń normalnie ostatnie powtórzenia z nogami opartymi o krzesło)

4.Wiosłowanie 2 serie (zacznę od 17 kg)

5.Wyciskanie sztangi z klatki stojąc łokcie na szerokość barków 2 serie (17kg)

6.Uginanie ramion ze sztangą stojąc 2 serie (12kg)

7.Evil wheel


10-tki


1.Przysiady Progresja ciężaru +5 kg

2.Dipsy +2,5 kg

3.Podciąganie się na drążku nachwytem +2,5kg

4.Wiosłowanie +5kg

5.Wyciskanie sztangi +5kg

6.Uginanie ramion ze sztangą stojąc +5kg

7.Evil wheel


5-tki


1.Przysiady Progresja ciężaru +10 kg

2.Dipsy +5kg kg czyli do pasa doczepione 7,5kg

3.Podciąganie się na drążku nachwytem 5kg j.w

4.Wiosłowanie +5kg

5.Wyciskanie sztangi +5kg

6.Uginanie ramion ze sztangą stojąc +5kg

7.Evil wheel

__________________________________________________

Kilobb, jak oceniasz moje pierwsze HST? Nie wiem czy nie przesadziłem z liczbą ćwiczeń ale ostatnio traktuję jako dopełnienie dzieła oraz nie przesadzam z liczbą serii więc myślę ,że ok. Dodałem ćwiczenie na biceps bo nie podciągam się podchwytem.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Obecnie robie tylko 2 cwiczenia wiec nie chce i nie powinienem oceniac planow.

Ale chyba ok jesli dasz rade.

Zmieniony przez - kilobb w dniu 2009-07-03 22:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Czyli może być : ) super , dzięki. Zobaczymy jak na mnie zacznie działać progresja tego jestem ciekaw. Jak mi się nie będzie chciało to nie będę robił takich ćwiczeń jak wyciskanie czy zginanie ramion ze sztangą. 3 podstawowe ćwiczenia czyli przysiady/mc i podciąganie się będą zawsze. A ten czas (sd?dobrze piszę?) nie powinien być troszkę dłuższy?

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
9-12 dni.
Jak zaczniesz sie przetrenowywac i zniechecac do treningow oprzyj trening na przysiadach, MC, drazku, dipsach itp.
Ale jak mowie niech ktos inny ceni. Ja ostatni z kulturystyka nie mam za duzo wspolnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
No co ty ja i kulturystyka :D? Ja pragnę tylko mieć zarysowane ramiona,plecy jak V i klatę jak u pitata ,hehe.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
A no i się nie udało ,hehe

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch ;/

Następny temat

POMOC :)

WHEY premium