Kawkaz - sog już nie wejdzie
Ależ mnie irytuje Kawulski...Widac gołym okiem, że onanizuje się swoim złotoustwem. On oczekuje, że dostanie medal za to, że mówią razem z Lewandowskim, że to wszystko "for money"?
Boję się słuchac, kiedy mówi, że w istocie interesują się "popularnymi" osobami ze świata showbiznesu. Panowie! Interesowac to Wy się powinniście polskimi młodymi i utalentowanymi zawodnikami. A tak - widzę już tą szopkę...
Co to za pomysły z Kołeckim, Oliwą? Co to był za pomysł z Pudzianem i Najmanem? Kogo jeszcze? Rafał Maserak? Inny nieudany strongman - może Wenta albo Dymek, oni jeżdżą na WSM jako turyści. Kuba Wojewódzki? Siostry Mroczek w bratobójczej walce?
I jeszcze... Upadłem dwa razy, jak zobaczyłem na konferencji prasowej przed galą Lewandowskiego i Kawulskiego, ustawiających się do zdjęc w pozycji "prawdziwych fighterów"!!!
Chłopaki - nawet jakbyście się razem spletli grzywkami, to nie będziecie miec w sumie tyle charyzmy, co Dana White, więc po co ten lans i pozerstwo?
Zmieniony przez - emenems w dniu 2010-05-12 12:01:06
Ależ mnie irytuje Kawulski...Widac gołym okiem, że onanizuje się swoim złotoustwem. On oczekuje, że dostanie medal za to, że mówią razem z Lewandowskim, że to wszystko "for money"?
Boję się słuchac, kiedy mówi, że w istocie interesują się "popularnymi" osobami ze świata showbiznesu. Panowie! Interesowac to Wy się powinniście polskimi młodymi i utalentowanymi zawodnikami. A tak - widzę już tą szopkę...
Co to za pomysły z Kołeckim, Oliwą? Co to był za pomysł z Pudzianem i Najmanem? Kogo jeszcze? Rafał Maserak? Inny nieudany strongman - może Wenta albo Dymek, oni jeżdżą na WSM jako turyści. Kuba Wojewódzki? Siostry Mroczek w bratobójczej walce?
I jeszcze... Upadłem dwa razy, jak zobaczyłem na konferencji prasowej przed galą Lewandowskiego i Kawulskiego, ustawiających się do zdjęc w pozycji "prawdziwych fighterów"!!!
Chłopaki - nawet jakbyście się razem spletli grzywkami, to nie będziecie miec w sumie tyle charyzmy, co Dana White, więc po co ten lans i pozerstwo?
Zmieniony przez - emenems w dniu 2010-05-12 12:01:06
. Pierwsza runda i Pudzian rzuca się na Fedora, Fedor uderza i
. Fedor w tym czasie czeka w narożniku, oczywiście nie wygrywa on walki bo zabrania na to reguamin KSW. Druga runda to samo, trzecia też. Na końcu zabieraja Pudzille do szpitala na oględziny, oczywiście wygrywa on walke na punkty
. Następnego dnia reklamy w polsacie o wygranej Pudziana i o tym, że za dwa tygodnie walczy z dwoma przeciwnikami naraz. W końcu to Pudzian i Polska Górą. Po pracy Kawulski z Lewandowskim liżą się po worach i liczą zyski. A Pudzian idzie na koejny trening, żeby przygotować się lepiej do "tanću z gwiazdami" czy "gotuj z Pudzianem"